facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

Starcraft 2Návody, rady a tipy ke hře

Guild-Hall Stream

Zerg - základy hry

Narazil jsem náhodou na tento zkušenostmi nabitý článek od hráče, který se představil jako hráč na úrovni průměrného mastera. Jeho původní záměr byl, poskytnout návod pro jeho sestru, ale pak si uvědomil, že by z toho mohli těžit všichni začínající, i pokročilí zergové. No, a tak jsem se rozhodl tento článek přeložit, také pro naše české zergy, pozn. chvíli to trvalo .) .

Číst dál...

Jak efektivně použít APM dle ligy

Toto je překlad, z mého pohledu, velice dobrého návodu, který jsem objevil na Team Liquid. Všechna čest tvůrci MrLlama. A můžeme jej považovat za druhý díl k článku "Jak se zlepšit".

Odkaz na originál zde. Ačkoliv je tento návod už dva roky starý, myslím si že podstata stále platí. 

 

Nyní ale přejděme k článku samotnému. Podstatou a impulsem k vytvoření tohoto seznamu rad je, že lidé nepoužívají své APM správně s ohledem na jejich momentální dovednosti. Hlavním důvodem je to, že lidi sledují profi hráče na turnajích a streamech a vidí, jak různé malé detaily vyhrávají hry, a pak se snaží toto používat ve své vlastní hře.

Číst dál...

Zest vs Rain Modern PvP

Zest se v poslední době stává nezastavitelným protosským hráčem. V dalším díle Day 9 analýzy se podíváme jak vypadá takové moderní podání Protoss vs. Protoss matchupu. 

Číst dál...

Maru vs Life - Fast Game Analysis!

Day 9 opět se svou analýzou. Tentokráte si probereme TvZ Maru vs. Life. Třídílné youtube video najdete v článku níže.

Číst dál...

Jaedong's mass larva ZvZ style (Day 9 analýza)

Další analýza od Day 9 TV. Tentokráte si rozebereme jednoho z nejúspěšnějších Zergů. EG Jaedong  a jeho mass larva ZvZ style.

Číst dál...

Jak splitovat bio armádu

Každý dobrý terran umí splitovat mariňáky a svou bio armádu. Je to nezbytně nutné proti mnoha kompozicím a především proti Zergovo banelingům. Tyhle baneling exploze vás dokáží snadno ale velmi snadno zabít. Stejně tak není špatné split umět i na protosse a především umístit svou armádu tak aby jste netrpěli proti stormám. No tak pojďme se kouknout na 2 povedená výuková videa.

Číst dál...

sOs PvZ na nových mapách Day9 analýza

Od nové sezóny jsou na Starcraft 2 ladderu 3 nové mapy. Pojďme se společně s Day9 TV podívat jak se staré strategie dají hrát i na nových mapách (aktuálně mluvím o Protoss vs. Zerg). 

Číst dál...

TvZ: CC FIRST (standard opening)

Tento standardní opening je velmi často vídán v TvZ ale i TvP matchupech. Velmi rychlým CC first buildem doslova nakopnete svou ekonomiku a proto je tento build i tak oblíbený pro větší mapy jako například FROST LE, ALTERZIM STRONGHOLD atd. Hrát se dá samozřejmě i na menších mapách, ale zde už tolik nepřekvapí protože soupeř ví, kde jste a velmi brzo pošle scouty.

Číst dál...

Strana 1 z 4

SC2 facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

Hearthstone Facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...