facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

Starcraft 2Star Crafts Mod

Guild-Hall Stream

Star Crafts Mod

Minulý rok na konci května Carbot animations oznámili start jejich indiegogo kampaně pro tvorbu modu, který převede grafiku multiplayeru StarCraftu 2 do vzhledu jejich populárních animovaných filmečků.

První Carbotí filmeček (2012)

Kampaň dopadla úspěchem a Carboti na svou práci vybrali přes 99 000 dolarů. Peníze, které zajistí, že se práci na modu bude moci věnovat šesti členný tým po dobu jednoho roku. Nicméně práce na modu začala už v roce 2014, kdy pracovali na prototypu, který následně zveřejnili při startu kampaně. Jonathan Burton, hlavní zástupce a zakladatel Carbot animations, po té pravidelně informoval o stavu modu v průběhu celého roku. No a nyní v říjnu 2016 došlo k oficiálnímu vydání tohoto modu. A jak Carboti slíbili, tak se opravdu jedná o zcela hratelnou konverzi Legacy of the Void multiplayeru, kterou si může každý zahrát zcela zdarma.

Jak si zahrát Star Crafts Mod?
1. Musíte si vytvořit Blizzardí účet zde, pokud jej už nemáte.
2. Musíte si zde stáhnout Blizzardí launcher, který se používá ke spouštění všech jejich moderních her. To znamená, že pokud už hrajete například Hearthstone, tak tyto dva první kroky můžete přeskočit.
3. Nainstalujte si Starter Edici StarCraftu 2 skrze launcher.

launcher
4. Spusťte StarCraft 2 a klikněte na Arcade v horní části obrazovky.

menu
5. Do okna pro hledání napište Star Crafts Mod a potvrďte.

arcade
6. Hra vám najde mod. Ten nyní můžete spustit tak, že na něj kliknete. 
7. Nyní máte možnost se stiskem Play automaticky přidat do někým již založené hry, a nebo založte tlačítkem create hru vlastní (pokud například chcete hrát se svými přáteli). Pozor první spuštění chvíli trvá, protože se musí stáhnout všechny nové soubory do vašeho počítače.

arcade window
8. Nyní jste připraveni užít si StarCraft 2 v barevném a roztomilém světě Carbot animations. Bavte se.

 

Pozn. Starter Edice StarCraft 2 vám umožňuje hrát zdarma jakoukoliv hru v Arcade, dále můžete hrát i samotný StarCraft 2, ale jen custom hry, žebříček je pro vás uzavřen. Nicméně pokud máte kamaráda, co hru vlastní, tak s ním můžete na žebříčku hrát týmové matche (musíte být ale ve skupině, tato funkce se jmenuje spawning). Dále máte přístup k několika misím kampaně a několika co-op hrdinům. 

SC2 facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

Hearthstone Facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...