facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

Starcraft 2Starcraft 2: Legacy of the Void

Guild-Hall Stream

Starcraft 2: Legacy of the Void

Dočkali jsme se. Starcraft 2 Legacy of the Void bylo oficiálně oznámeno na letošním Blizzconu. A že je opravdu na co koukat. Máme tu trailer! Máme artworky a screenshoty! Máme wallpapery! A především máme i youtube ukázku nových jednotek pro multiplayer. Tak hezky jedno po druhém.

LOV

Takže začneme hezky od začátku. A to trailerem. 3 část trilogie Starcraft 2 ponese jméno Legacy of the Void a bude se točit okolo Protosské rasy.

Takže hlavní postavou této části bude Protosský borec ARTANIS. Ten se spolu s vámi bude pohybovat po galaxii v úžasné Akrship (prostě velká hightech superloď) zvané Spear of Adun. No na detaily toho a mnoho dalšího doporučuji tuto preview stránku LoV.

Pro multiplayer tu máme několik nových módů:

  • Automatické turnaje: Ty se budou odehrávat přímo ve hře - online a budou v předen daný čas. Vždy jeden turnaj za den.
  • Archon mode: Společně se svým spoluhráčem budete kontrolovat jednu základnu Z těch informací to zatím vypadá, že prostě budete mít možnost oba kontrolovat vše. 
  • Allied commanders: To by měli být různé scénáře a objektivy pro dva hráče. V tomto módu ovládáte svého komandéra a získáváte nové jednotky, schopnosti atd.

NOVÉ JEDNOTKY PRO MULTIPLAYER A REDESIGN STARÝCH:

Než složitě popisovat jaké změny nastávají, doporučuji shlédnout následující 3 videa - ve kterých je nádherně popsáno co vše se bude měnit. Mějte na paměti, že vše je zatím ve stádiu vývoje a nikdo neví zda se v této nebo zda se vůbec takto jednotky dostanou do finální podoby. Důležitá informace pro všechny - Lurkers are back !

 

WALPPAPERY, SCREENSHOTY A JINÉ PROPAGACE:

To všechno máme. Stačí se kouknout na Starcraft 2 Legacy of the Void preview stránku. Blizzard si dal skutečně práci a vypadá nádherně. Tak se tam určitě podívejte. 

SC2 facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

Hearthstone Facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...