facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

Starcraft 2

Guild-Hall Stream

Starcraft 2: Heart of the Swarm

soO: Můj život jako Sisyfos

Přejít na StarCraft 2 nebyla původně má volba. Všechny Brood War týmy byly v té době nuceny trénovat StarCraft 2 kvůli hybridní Proleague. Nejprve jsem se k tomu stavěl s odporem, ale pak jsem si uvědomil, že to přináší i skutečnou příležitost.

Číst dál...

Po roce nové změny v designu multiplayeru

Stejně tak, jako minulý rok, tak i nyní Blizzard plánuje provést ve StarCraftu 2 zásadní designové změny. Důvodem pro tyto změny je dle vývojářů snaha zaměřit se na málo využívané jednotky a hlavně na omezení momentů, které mrknutím oka rozhodnou celou hru.

Číst dál...

Rozhovor TeamLiquid s vývojáři na Blizzconu

Na BlizzConu jsme měli šanci sednout si a pohovořit s Tim Morten a David Kim ohledně celé škály změn, které byly na akci oznámeny a které můžeme očekávat v roce 2017, počínaje War Chest, integrací esportu přímo do hry až po celý rozsah balančních změn, které nás čekají v nadcházející sezóně.

Číst dál...

Patch 3.8 - vélké změny v multiplayeru

Pár měsíců zpět na DremHack Montreal seděl vedoucí designér multiplayeru David Kim mezi vášnivými StarCraft 2 hráči a odhalil jim plány na změny, které tým plánuje přinést do hry. Záměrem těchto změn bylo posunout hru do oblasti, kdy bude plná rozdílných soubojů se spoustou strategických možností a zároveň s vyrovnanou hratelností.

Číst dál...

(rozhovor) ByuN: "Byl to zdaleka nejlepší den mé kariéry."

Jak už jistě všichni víte, tak letošní BlizzCon vyhrál veterán ByuN. Teamliquid s ním měl interview krátce po vítězství a zde si jej můžete přečíst.

 

O: Začněme tou zřejmou otázkou: Právě jsi vyhrál BlizzCon World Championship a GSL, jak se cítíš?

Číst dál...

Konec ProLeague a pěti KeSPA týmů

Dnešek značí černý den pro StarCraft. Dnes totiž KeSPA oznámila konec týmové Proleague a konec správy pěti z jejich sedmi týmů. Připomeňme, že ProLeague byla nejdéle běžící eSport ligou s 14 sezónami od jejího počátku v březnu 2003. Níže si můžete přečíst překlad oficiálního vyjádření předsedy Korejské eSport Asociace Jun ByungHun.

Číst dál...

Star Crafts Mod

Minulý rok na konci května Carbot animations oznámili start jejich indiegogo kampaně pro tvorbu modu, který převede grafiku multiplayeru StarCraftu 2 do vzhledu jejich populárních animovaných filmečků.

Číst dál...

Patch 3.7 - MMR pro každou rasu

Pokud jste někdy chtěli hrát na ladderu i jinou rasu než vaši hlavní bez toho, aby jste si narušili MMR(matchmaking rating) vaší hlavní rasy, tak brzy budete mít tuto možnost. Patch 3.7 totiž přinese dlouho očekávané oddělené hodnocení každé rasy na ladderu.

Číst dál...

Strana 1 z 17

SC2 facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

Hearthstone Facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...