facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

League of LegendsShowcaseWeek Showcase 1#

Guild-Hall Stream

Week Showcase 1#

Zdravím, tyto každotýdenní články budou sledovat dění tvořivé komunity v oblasti Lolka a všemu společnému s ním. Můžete se těšit na: fan arty, videa jak zábavné tak hudební, povedené cosplaye a vše ostatní.

 

 

Začneme splash artem Caytlin a kouzelným pohledem na Piltover od Arlequinne. Jedna radost být v takový krásný den s touto šerifskou na pochůzce.

Caytlin

Pokračujeme dál, zde nám autor Asher Kidd a jeho grafické studio Gevurah představuje art inspirovaný zpěvačkou Lanou Del Rey. Leona si dopřává trochu klidu u piana.

leona

Teď navštívíme kategorii „Riot PLS“ což znamená návrhy skinů. Vrátíme se o chvíli zpátky do chvíle, kdy nás obklopoval ve hrách Halloween. Cainulgen vzkřísil svoji Zombie Annie a prašivýho Tibberse.

annieh

Pak tu máme něco od wyrmknavea pro příznivce milovaného i nenáviděného Teema! Který si válečný slogan Born to Kill vybavuje tak trochu po svém.

temohat

Další příspěvek bude doslova k sežrání! Je to náš „navždycky sám“ těstovinový Amumu, který se snaží si vás omotat né kolem prstu, ale jazyka od l0c0exa.

spagheti

Youtube uživatel EnsiGeetard nám přináší metalový cover k nedávno vydanému klipu s hrdinkou Jinx. Co na to říkáte?

A jako třešničku na dortu si nechávám svou vlastní tvorbu. Poprvé jsem zkusil kreslit giocondama (olejové umělecké křídy) a takto to dopadlo. Splash art Jax.

chasterjax

SC2 facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

Hearthstone Facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...