facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

Guild-Hall Stream

Week Showcase 8#

Čau lidi, jsem tu opět se showcasem! Přicházím s porcí artů, písničkou, cosplay a "věděli jste?" videjkama. Přeji příjemnou zábavu.

Číst dál...

Week Showcase 7#

Zdravím lidi, jsem zase zpět! Po dlouhém hloubání a dloubání jsme přesunuly Showcase na strředu. Budu se snažit to co nejvíce dodržovat. Dost bylo řečí jdem rovnou na věc.

Číst dál...

Week Showcase 6#

Zdravím lidi, jsem tu opět se svým showcasem. Nejprve chci poděkovat za kladné reakce, velice si toho cenim. Nu a jdeme na věc! Dneska vám přináším: balík artů, skin konceptů, portrétů a skicu. Pak tu máme čerstvou písníčku a nakonec dva trailery na film, který určitě všichni dobře znáte.

Číst dál...

Week Showcase 5#

Zdravím vás přátelé u dalšího showcasu. Za prvé se chci omluvit za výpadek jednoho týdne a zadruhé bych vás chtěl poprosit o nějaký feedback, abych věděl co zlepšit nebo zda-li to má cenu pokračovat. Takže po dvou týdenním suchu se můžete těšit na: vychytávky jak do obýváku tak do zimního šatníku, nějaké kresby a wallpapery, gif, jak už je tomu zvykem písničku od instaloku, můj malý příspevěk ke zdejšímu umění a nakonec něco k motivaci.

Číst dál...

Week Showcase 4#

Zdravím Summonery i ostatní hráče. Je pátek a jsem tu zpět se svým showcasem. Dneska se můžete těšit na porci artů, skin koncept, dřevěný mečík a koledu.

Číst dál...

Week Showcase 3#

Je opět pátek a já vás vítám u našeho pravidelného showcasu. Dnes vám přináším další porci zručnosti a kreativity ze světa League of Legends. Můžete se těšit na porci fanartů, skin koncept, sošku, písničku a parádní instrumentální znělku z Demacie!

Číst dál...

Week Showcase 2#

Vítám vás opět po týdnu u našeho pravidelného showcasu. Dneska se můžete těšit na pár hezkých artů, skin koncept, komiks a nakonec písničku.

Číst dál...

Week Showcase 1#

Zdravím, tyto každotýdenní články budou sledovat dění tvořivé komunity v oblasti Lolka a všemu společnému s ním. Můžete se těšit na: fan arty, videa jak zábavné tak hudební, povedené cosplaye a vše ostatní.

Číst dál...

SC2 facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

Hearthstone Facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...