facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

League of LegendsFree Rotation

Guild-Hall Stream

Free Champion Rotation PreSeason Week 5

Od úterý po celý týden (PreSeason 4 - 5. týden) je možnost si volně zahrát za tyto hrdiny: Gangplank, Soraka, Ezreal, Shen, Fiddlesticks, Kennen, Kog'Maw, Xerath, Syndra a Nami.

Číst dál...

Free Champion Rotation PreSeason Week 4

Od úterý po celý týden (PreSeason 4 - 4. týden) je možnost si volně zahrát za tyto hrdiny: Annie, Ashe, Draven, Morgana, Nunu, Orianna, Sejuani, Sona, Trundle a Volibear.

Číst dál...

Free Champion Rotation PreSeason Week 3

Od úterý po celý týden (PreSeason 4 - 3. týden) je možnost si volně zahrát za tyto hrdiny: Cho'Gath, Graves, Heimerdinger, Irelia, Karma, Lulu, Master Yi, Quinn, Shaco, a Twisted Fate.

Číst dál...

Free Champion Rotation PreSeason Week 2

Od úterý po celý týden (PreSeason 4 - 2. týden) je možnost si volně zahrát za tyto hrdiny: Aatrox, Cassiopeia, Lux, Malphite, Miss Fortune, Nautilus, Sivir, Talon, TaricWukong.

Číst dál...

Free Champion Rotation PreSeason Week 1

Od úterý po celý týden (Sezóna 3 - 43. týden) je možnost si volně zahrát za tyto hrdiny: Corki, Janna, Kayle, Nasus, Warwick, Vladimir, Renekton, Elise, Quinn a Thresh.

Číst dál...

SC2 facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

Hearthstone Facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...