facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

Guild-Hall Stream

Closed beta je skoro tady!

Jak jistě víte, na BlizzConu nám bylo zveřejněno datum, kdy Heroes of the Storm přejdou do officiální closed bety, a tím je 13.Leden, a že hráčí, kteří se do Alphy nedostali, budou tu možnost "možná" mít, pokud splnili pravidla, která byla oznámena s closed betou, nebo jen musí být ti šťastní a dostat invite náhodou ;)

Bylo nám řečeno, že s closed betou nám přibudou dva nové charaktery a mapa. Jeden charakter už se nám dostal do rukou, a tou je Jaina Proudmoore. Dalšími charaktery by měli být Thrall a Lost Vikings a ještě další, ale ne hrdina, nýbrž mapa "Sky Temple". Dneska se podíváme na tyto 4 věci, které se Vám tady budu snažit v krátkosti popsat.

Jaina Proudmoore je známá jako Frost mage, prozatím se ukázala jako výborný damage dealer a je považována za ranged assasina. Ovšem pár dobrým ran od Novy, nebo šlěhů warp-bladu od Zeratula jí mohou zkazit ráno (i kdyby si dala kafe). Jejímy talenty jsou Frostbolt, Blizzard (ano, hází na Vás Davida Kima) a v neposlední řadě Frost bite, Všechny tyto abilities zpomalují soupeře a dělají ho více náchylnými na její další spelly, které na svůj target použije. Ultimátními abilitkami jsou Ring of frost, což je kruh, který přimrazí všechny nepřátele na místě, kteří do kruhu vstoupí a dostanou pár damage, spíš se jedná o AOE root. Další ultimate je Water elemental, je to vlastně vyčarovaný pet, který nějakou dobu zůstane poboku Jainy a rozdává damage hlava nehlava.

Další tu máme Thralla. Class je označen jako melle warrior, a má následující abilities: Chain lightning, Feral spirit a Winfury. Bohužel, o těchto spellech není zatím moc známo, ale věřím, že anglicky mluvící část, kteří toto čtou poznají Chain lightning. Jeho ultimátními abilitkami jsou Earthquake a Sundering, obojí AOE damage abilitky.

Další na řade jsou tu Lost Vikings. Naši opilý vikinsgký přátelé, ze stejnojmenné hry, kterou vydal samozřejmě Blizzard, jsou v přesile a chodí ve třech. Snad za jedinou zmínku tu stojí jejích ultimate abilitka, kterou je plující loď po obloze a střílející rádoby cannonbally, na to jak směšně to vypadá, tak to dává opravdu krásný damage.

A nakonec nová mapa, Sky Temple. Je to už samoosobě něco nového, protože mapa vypadá jako za vlády faraonů a vše co na mapě uvidíte je spojeno s pískem a oblečením otroků (minioni) nebo Mercenaries, kteří vypadají naopak majestátně. Princip mapy je udržet náhodně aktivovanou Shrine, která když ji udržíte, tak udělá obrovské siege škody na  budovách protivníka. Ovšem dokáže se v průběhu, pokud Vás nepřítel zabije když ji ovládáte, přeměnit na nepřátelskou a palbu opětovat na Vás. Je to více o teamplayi než na mapách co doposud byli vydány.

 

SC2 facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

Hearthstone Facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...