facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

Heroes of the StormHeroes of the Storm e-sportHrdinové přicházejí.....!!!

Guild-Hall Stream

Hrdinové přicházejí.....!!!

Už je tomu něco málo přes 10 měsíců co se začala hrát tato zatím excelentní v alpha modu nasazená moba od Blizzardu, která se již brzy chystá přeskočit do closed Beta.....ano, řeč je o Heroes of the Storm! Od této chvíle se budeme aktivně věnovat i této hře a budeme Vám přinášet různé novinky ze světa každý týden.

Jak jistě víte, tato hra si prošla několika drastickými a několika kosmetickými úpravami jako jsou interface nebo dost ošklivé nerfy, podobné infestorům z Wings of Liberty. Musíme říci, že lidé od Blizzardu co mají na starost tuto hru se mimořádně činili, vydávali se noví hrdinové, kteří si  ve většině případů zachovali schopnosti z původních her, vylepšovala a stále se vylepšuje grafika, přichází mnohem více lidí a servery jsou o poznání stabilnější i přes příchod takové masy lidí a samožřejmě pracuje se stále na nových mapách, které by měli být ještě více předurčené těm, kteří dokáží taktizovat se svým týmem, protože jak jste si mohli na různých videích všimnout, tato hra se Solo hrát nedá na vyšší úrovni, na nižší úrovni to není zase tak zlé, ovšem i tam to někdy habruje.

Dost řeči o developeřích, nyní se přesuneme na celosvětovou stage, která se změnila v mánii, poté co se začali konat turnaje, o nemalé částky peněz. Rád bych představil pár teamů, kteří účinkují na scéně:

  • El-Nexo: španělský tým, sestavený většinou ze StarCraft 2 veteránů jako je Vortix a LucifroN.
  • Evil Geniuses: americký tým, s méně známými jmény, ovšem nedávno se k nim přidala jedna old-star, která byla vyhozena ze stejnojmenného SC2 týmu a tou je Greg "IdrA" Fields.
  • mYinsanity: tým, šložený z hráčů z Francie, USA a  Německa.
  • Symbiote Gaming: aktuálně #1 tým světa, tým se skládá pouze z hráčů z USA.

A nesmíme také zapomenout na turnaje samotné, bez kterých se to samzřejmě neobejde:

Za zmínění stojí také Caster KhaldorTv, který pravidelně streamuje a dělá videa z různých turnajů, které hostuje a stává se tak ikonou pro tuto fenomenální hru.

SC2 facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

Hearthstone Facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...