facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

Guild Wars 2Guild Wars 2 sPvP

Guild-Hall Stream

Ready Up: Episode 21 & 22

Další díly Guild Wars 2 - Ready Up. Protože to je už nějaký čas tak máme rovnou dva díly najednou. Takže vzhůru do toho.. co nás čeká v Guild Wars 2 nového?

Číst dál...

Ready Up: Episode 20

Další epizoda Guild Wars 2 ready up. V tomto díle Josh pozval Gameplay Programmera "Branden Gee" a John 'Blu' Mullen a budou hovořit o gamescomu, Tournament of Legends, Tournament of Glory a novince v sPvP "Standard Models".

Číst dál...

Ready Up: Episode 18 & 19

Nějaký ten ten už uběhnul od poslední Ready Up epizody a aktuálně na youtubu jsou 2 další - které jsme ještě nezveřejňovali. Zdá se že Guild Wars 2 stále upravuje své sPvP a že další změny se budou týkat zejména ladderu. Tak si to poslechněte sami.

Číst dál...

Ready Up: Episode 17

Tournament of Legends je v plném proudu a Josh a Jebro diskutují o kvalifikačních turnajích, které právě probíhají. Na Gamesconu by později tento rok mělo proběhnout finále turnaje.

Číst dál...

Tournament of Legends

Jak se zdá bude mít Guild Wars 2 po delší době nějaký další zajímavější turnaj. Mimo běžných weekly cupů se tak na scéně objevuje "Tournament of Legends". V přiložených youtube videích se dozvíte více informací včetně toho jak se do turnaje přihlásit.

Číst dál...

PvP Developer Behind the Scenes: Ready Up - Ep 8

Další developer PvP Ready UP. Tentokráte s pořadovým číslem 8.

Číst dál...

Guild Wars 2 PvP Developer Behind the Scenes

Další díly Developer Behind the scenes vyšel. V dnešním 7 dílu se vývojáři zabývají PvP v Guild Wars 2.

Číst dál...

ESL Weekly Cup #11

Tak v novém roce jsem tu zpět a poprvé Vám opět přináším "novinky" z ESL GW2. Píši to v uvozovkám, protože jsem první kolo, které bylo minulý týden nestihl kvůli své dovolené. Nicméně, zde jsou výsledky minulého kola. Další kolo, tedy #12 by se mělo odehrát 16.01.2014.

Číst dál...

Strana 1 z 2

SC2 facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

Hearthstone Facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...