facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

Guild Wars 2

Guild-Hall Stream

Ready Up: Episode 21 & 22

Další díly Guild Wars 2 - Ready Up. Protože to je už nějaký čas tak máme rovnou dva díly najednou. Takže vzhůru do toho.. co nás čeká v Guild Wars 2 nového?

Číst dál...

Ready Up: Episode 20

Další epizoda Guild Wars 2 ready up. V tomto díle Josh pozval Gameplay Programmera "Branden Gee" a John 'Blu' Mullen a budou hovořit o gamescomu, Tournament of Legends, Tournament of Glory a novince v sPvP "Standard Models".

Číst dál...

Ready Up: Episode 18 & 19

Nějaký ten ten už uběhnul od poslední Ready Up epizody a aktuálně na youtubu jsou 2 další - které jsme ještě nezveřejňovali. Zdá se že Guild Wars 2 stále upravuje své sPvP a že další změny se budou týkat zejména ladderu. Tak si to poslechněte sami.

Číst dál...

Guild Wars 2 World Tournament Series

Zní to téměř až neuvěřitelně. Guild Wars 2 MMO, které nám slibovalo novou vlnu e-sportu se po dvou letech (nebo v druhém roce) odhodlalo uspořádat další turnaj. Ten první, který se odehrával v Seattlu v rámci akce PAX 2013 měl cash price 10 000$. Nově oznámené Guild Wars 2World Tournament Series slibují 50 000$ cash price. 

Číst dál...

Ready Up: Episode 17

Tournament of Legends je v plném proudu a Josh a Jebro diskutují o kvalifikačních turnajích, které právě probíhají. Na Gamesconu by později tento rok mělo proběhnout finále turnaje.

Číst dál...

Tournament of Legends 2

Po roce, opět Tournament of Legends. V oficiálním ArenaNet oznámení se dozvíme o kvalifikačních turnajích včetně data kdy se odehrají kvalifikace a finále. Bohužel nebudou real money price takže zatím stále nečekáme příliš e-sportu. V každém případě, hra se už slušně rozvinula a Blue - populární komentátor hostuje tyto kvalifikační turnaje a musím říct, že se na to opravdu pěkně koukalo. V článku najdete záznam včerejšího EU kvalifikačního turnaje.

Číst dál...

Guild Wars 2 - Ready Up: Episode 15

Další epizoda Guild Wars 2 Ready Up - v pořadí už patnáctá se právě objevila na oficiálním ArenaNet youtube channelu. Dnešní  hlavní téma je "balance" a jak to funguje.

Číst dál...

Guild Wars 2 - Ready Up: Episode 14

Guild Wars 2 je stále v pohybu. Záznam z developerského streamu nám poodhalí nějaké detaily o WvW Spring tournamentu a také několik dalších detailů. 

Číst dál...

Strana 1 z 8

SC2 facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

Hearthstone Facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...