facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

Guild-Hall týmy:Hearthstone tým

Guild-Hall Stream

Guild-Hall představuje svůj Hearthstone tým

Jak jsme minule informovali - Guild-Hall rozšiřuje o Hearthstone sekci. Dnešním dnem je nábor uzavřen a tak si můžeme náš nový tým představit. Nejdříve bych rád poděkoval všem za zájem. Sešla se nám opravdu pěkná sbírka přihlášek a bohužel jak to bývá, nemůžeme vzít každého. Z těchto přihlášek jsme nakonec složili tým o pěti hráčích. Několik borců bude nyní hájit barvy Guild-Hallu v populární Blizzard hře Hearthstone.

 

TÝMOVÝ ROOSTER GUILD-HALL - HEARTHSTONE:

Pojďme si teď jednotlivé hráče krátce představit.

  • Andrej "Szabo" Szanadi: Ahoj, mám 19 rokov, študujem na súkromnej strednej škole ochrany osôb a majetku, rád trávim čas s priateľmi, chodím na koncerty a venujem sa cvičeniu s vlastnou váhou, pre zdravie tela a ducha. Od tímu očakávam spoluprácu, komunikáciu, priateľský tím. V HearthStone ma bavia classy a to Palandin, Rogue a Warrior.. Miracle, control decky.
  • Ahoj jsem Michal "dragoN" Pavlík, někdo by řekl, že jsem ultimátní hráč, další by mohl zmínit moji profesionální kariéru v Trackmanii a učasti na MČR, jinde se zase povídá o master lize ve starcraftu za 2 ze 3 ras a nějakém tom dirty e-sport money investovanem do zlata, abychom nezapoměli tak se také proslýchá, že můj talent objevil Red Bull na jejich průlomové soutěži - Ultimátní hráč, kde jsem prý skončil na 2. místě v on line fázi z nějakých 800 zučastněných. A nakonec to nejduležitější, minulou sezonu mi blizzard oznamil, že jsem se stal legendárním, ne v lolku, ale v Hearthstonu , kde už taky nějaké menší úspěchy přibily, ale na něco většího stále čekám. Guild-Hall je moje srdcovka, takže se pokusím i nadále co nejlépe reprezentovat a rozšiřovat jméno GuildHall mezi další zástupy plebejců na twitch chatu! Kappa.
  • Tomáš "Nefinkas" Vlk: Ahoj, jmenuji se Tomáš a HS se věnuji už od počátku bety, ale měl jsem dlouhou pauzu.Ted když jsem dobral většinu karet se těším na tryhard a společné trénování s kluky z GuildHall.Moje nejoblíbenější classy: Mage,Paladin.
  • Josef "muthe" Štípala: Ahoj, je mi 21 let a studuji na VUT v Brně. Hearthstone hraji od test season 2, ale pořádně jsem začal hrát až s příchodem Naxxramasu. Mými ambicemi jsou momentálně zviditelnit se na české scéně svými výkony a jezdit na offline eventy. K tomu mi doufám dopomůže tým Guild-Hall, od kterého očekávám spolupráci a přípravy na turnaje. Nejoblíbenější classa bezpochyby Paladin, už od dob World of Warcraft.
  • Honza "Jabuxx" Burian: Ahoj, já jsem Honza ale ve hrách mě najdete pod nickem Jabuxx nebo z Guild Wars 2 - Woody. S Hearthstone jsem začal v betě, ale pak jsem měl velmi dlouho pauzu s občasným hraním. Pořádně se HS věnuji cca měsíc, takže zatím nedisponuji všemi potřebnými OP kartami jako kluci z týmu, čili můj prioritní cíl je momentálně hrát a hrát a prosekat se ke všem kartám a sbírat zkušenosti z turnajů.

 

Ještě jednou tedy přejeme všem hráčům mnoho úspěchů v novém týmu a nezbývá než říct.. jde se trénovat !! 

 

SC2 facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

Hearthstone Facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...