facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

Guild-Hall týmy:GUILD-HALL týmGuild-Hall HS report 29.11.2014

Guild-Hall Stream

Guild-Hall HS report 29.11.2014

Už je tomu něco málo přes měsíc, kdy jsme představovali náš nový Hearthstone tým. A je tedy nejvyšší čas kouknout se jak se nám v tom prvním měsíci dařilo a o co se aktuálně snažíme. Jednoznačně, první měsíc je ve znamení seznamování, a společných tréninků. Na TSku se často debatuje o tom co je proti čemu lepší a jak nejlépe řešit konkrétní situace. No ale ať to moc nespoiluju.. hezky jedno po druhém.

TÝMOVÝ ROOSTER:

Stejně jako Starcraft 2 reporty, budeme i ty Heartstonové začínat případnými změnami v obsazení týmů. V tuto chvíli jediná změna v obsazení je odchod "Winche", který dostal zajímavou nabídku u týmu Necroraisers. Winchovi přejem hodně úspěchů v novém týmu.

Náš Hearthstone rooster aktuálně má tyto hráče:

  • Jakub "Countdowner" Mašát
  • Tomáš "Nooxly" Hamerník
  • Honza "Jabuxx" Burian
  • Andrej "Szabo" Szanadi

 

TURNAJE A ESL LADDER:

Za velmi důležité v Guild-Hall týmu vždy považujeme soutěživost hráčů. V případě Hearthstonu je to luxusní záležitost protože turnajů je neskutečné množství. Než abych tu vyjmenoval, všechny, kterých jsme se zůčastnili - tak snad zmínka jen o těch opravdu zajímavých.

Andrej se mimo jiné také účastnil offline akce na NextGen EXPO 2014 v bratislavě. Abychom toho neměli málo, tak Countovi se povedlo kvalifikovat se na monthly finals na topgaming.eu.

Mimo turnajů jsme rozběhli ESL 1on1 EU ladder. ESL je obecně u Guild-Hall týmu oblíbená záležitost takže jsme i v Hearthstone sekci zkoušeli nejdřív najít týmovou ligu. Bohužel týmovka vyloženě zatím není dostupná takže jsme se zapojili do 1on1 ladderu. V tuto chvíli máme odehraných jen několik málo zápasů. Andrej se zatím usadil na 37  místě a Nooxly na 64 místě.

STREAMY:

Velkou snahou je aktuálně zprovoznit nějaké streamování. V tuto chvíli zatím může streamovat Count a Nooxly. Pokud 

Až ty streamy trochu odladíme, tak jistě bude nějaký ten Hearthstone stream i na našem Guild-Hall twitchi.

 

Tolik v krátkosti z Guild-Hall Hearthstone týmu. Držte nám palce a v prosinci se uvidíme u Goblins vs Gnomes.

SC2 facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

Hearthstone Facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...