facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

Guild-Hall týmy:GUILD-HALL týmGuild-Hall.CZ SC2 report 19.10.2014

Guild-Hall Stream

Guild-Hall.CZ SC2 report 19.10.2014

Další měsíc uplynul a tak je tu opět krátké zpravodajství z našeho Guild-Hall Starcraft 2 týmu. Jak se nám vedlo v září a začátkem října? Překvapivě dobře. A to mluvím ve všech ohledech. Rooster, turnaje, aktivita týmu. No pojďme hezky popořadě.

 

 

TÝMOVÝ ROOSTER:

Jak už bývá zvykem, museli jsme udělat opět nějaké změny. A změn za poslední dva měsíce bylo opravdu dost. O některých už jsme informovali v předchozím měsíci. Ty další jsou následující. Nejdříve odchody. Z týmu odchází Gonki - aktuálně se snaží více streamovat a věnuje se PvP arénám ve WoWku. Tím pádem na Starcraft 2 už nezbývá tolik času. Gonki nám bude určitě chybět - přeci jen schopných zergů je málo. Dále se loučíme s naším oblíbeným terranem Jaybou. Starcraft jej v poslední době tolilk nebavil a tak šla aktivita ke dnu. Nicméně Jayba se s námi neloučí úplně. Jak se zdá aktuálně pomáhá našemu League of Legends týmu. Oboum hráčům přejeme vše nejlepší v dalším hraní. Budete chybět kluci. 

No ale teď už to pozitivnější. Protože nám těmito odchody vzniklo nějaké to místo, museli jsme doplnit stav. Naštěstí v poslední době toto vůbec není problém a pořád máme dostatek kvalitních nabídek hráčů, kteří by se rádi připojili k našemu Starcraft 2 týmu. Bohužel místa není tolik takže nábor je stále uzavřen a jen doplňujeme místa která se uvolní. Ale zpět k těm změnám. Potřebovali jsme trochu rozšířit řady Terranů v Guild-Hall týmu a tak vítám naše nové Terranské posily ! terran small CamoPillbox je náš nový diamond level Terran a hned pár dní za ním se do týmu připojil i terran small Markus - bývalý člen We Wanna Win klanu. Oboum hráčům přejeme ať se daří a především aby se jim splnila jejich očekávání v rámci týmu. 

Co se roosteru týče, tak ještě je zapotřebí zmínit, že aktuálně nehraje zerg small Dera. Bohužel někteří řidiči na silnicích neumí dávat přednost v jízdě a tak se Dera zotavuje v nemocnici po autonehodě. Držíme palce aby vše bylo v pořádku. 

Pokud chcete vidět jak vypadá aktuální Guild-Hall Starcraft 2 tým - přejděte na tuto stránku.

TURNAJE A ESL LADDER:

Z turnajů jsme se tento měsíc omezili na týmové ligy. Na ESL All-Kill ladderu máme odehrán pouze jeden udržovací zápas.

Mnohem více než na ESL jsme se soustředili na pro nás novou týmovou ligu SC2Improve ! Ta se rozběhla neskutečně aktivně a v tuto chvíli máme odehraných 5 týmových zápasů. 

Kompletní výsledkový servis naší ligy je na Liquipedii takže neváhejte a jděte se podívat. Jak vidíte aktuálně máme jednu prohru takže se skórem 4-1 jsme aktuálně 3 v tabulce a tudíž stále na postupovém místě do playoff. 

Dnes - v neděli 19 října máme další zápas proti klanu For the Win e-Sport. Tak pokud máte zájem přijďte fandit na náš stream !

A opět ke konci naše oblíbené hráčscké statistiky. Kdo si jak vede v clanwarech !

HRÁČ POČET ZÁPASŮ W L Win ratio % All kill
RichaRdus 29 25 6 86.21% 3
Bartheez 12 8 4 66.67% 1
Dragon 3 2 2 50% 0
CzeWithiN 15 9 6 60.00% 1
Dera 10 5 5 50.00% 1
Kreig 2 1 1 50.00% 0
AmmonRa 20 9 11 45.00% 0
Dragnor 6 2 3 33.33% 0
Aragiel 4 1 3 25.00% 0
Bellator 4 1 3 25.00% 0
Merneron 13 3 11 23.08% 0
Markus 0 0 0 0,0% 0
CamoPillbox 1 0 1 0,0% 0

 

GUILD-HALL STREAM:

Poslední zastávku uděláme u našeho Guild-Hall Streamu. Rádi bychom poděkovali všem fanouškům za podporu. V poslední době streamujeme s 30-40 diváky pokaždé když se zapne stream. Za tuto podporu jsme Vám všem velmi vděčni. Je to pro nás dobrá motivace se dál zlepšovat v tom co děláme. 

Aktuálně pro vás připravujeme další rozšíření programu. Mimo streamovaných zápasů tak častěji uvidíte hry našich jednotlivých hráčů. Jmenovitě 

protoss small Merneron - který si pořídil nové železo a může tak začít streamovat.

protoss smallBartheez - který se po delší neaktivitě vrátil a může také začít streamovat své hry.

Navíc k tomuto a společně s rozšířením Guild-Hall i do Hearthstone je možné v brzké době očekávat i nějaké Hearthstone streamy !

Ještě jednou tedy děkujeme a pokud jste tak ještě neudělali, dejte nám follow - pomůže nám to až budeme žádat o twitch partnerství a tedy i lepší kvalitu streamu pro všechny.

SC2 facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

Hearthstone Facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...