facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

Guild-Hall týmy:GUILD-HALL týmGuild-Hall bude rozšiřovat o Hearthstone sekci !

Guild-Hall Stream

Guild-Hall bude rozšiřovat o Hearthstone sekci !

Máte rádi Hearthstone? Hrajete? Chcete se zlepšovat a jste týmový hráč? Pak zbystřete. GUILD-HALL bude rozšiřovat o Hearthstone sekci! Přesně tak, hra která se v poslední době doslova giganticky rozšiřuje bude mít své zastoupení i u nás. Jak přesně si to představujeme se dočtete v následujících řádcích.

Dřív než začneme o Hearthstone sekci vůbec mluvit, bylo by vhodné se potencionálním hráčům představit. Pokud jste do této chvíle ještě neslyšeli o Guild-Hall týmu, pak bude nejlepší, když se na chvilku pohodlně posadíte do křesla a prohlédnete si následující krátkou prezentaci.

Pokud vás zajímá i více historie o GUILD-HALL můžete přejít na tento souhrný článek ve kterém se dozvíte jak náš tým vznikl. 

Teď když už se tak trochu známe, pojďme si promluvit o Hearthstone. Tahle hra stojí za to že? A pokud v ní máte nějaké ambice a jste hráč, který se rád zůčastňuje turnajů jak domácích tak zahraničních tak jistě víte, že v týmu se to lépe táhne. A přesně s tímhle smýšlením chceme jít do toho. Abychom mohli spustit náš Hearthstone tým budeme potřebovat několik důležitých věcí. Především hráče samotné - ale jak to tak bývá také ne ledajaké. Takže pojďme si říct o představě Guild-Hall Hearthstone týmu. Co by ten tým měl dělat ? 

 • Chceme tým s menším počtem hráčů. Ideálně 3-4 hráče na začátek.
 • Tým společně bude trénovat, projednávat strategie - prostě se společnými silami zlepšovat.
 • Od týmu se očekává aktivita a účast na turnajích. Tohle je nutné pravidlo - pokud nemáte ambice na domácí a i zahraniční turnaje (například ESL) tak už netřeba číst dále.
 • Od týmu se očekává, že bude Guild-Hall reprezentovat. Což obsahuje jednak hraní a jednak i chování a smýšlení. Dále očekáváme že se tým zapojí do případných akcí a třeba i v budoucnu budeme organizovat své vlastní Guild-Hall turnaje. 
 • Výborným způsobem prezentací je vždy youtube materiál. Motivaci jak to vypadá si můžete vzít třeba z našeho existujícího Starcraft 2 týmu. Koukněte se na jejich playlist.
 • Stream - záznamy z turnajů, případně tréninky týmu se občas streamují.

KOHO TEDY HLEDÁME?

Nejdříve kapitána týmu ! Přesně tak jak slyšíte. Guild-Hall funguje na jednotky. Jedna hra = jeden kapitán. Kapitán jak známo je ten který toho má na starosti nejvíce. A tak musí splňovat poměrně náročné požadavky.

 • Bude zodpovědný za vedení Hearthstone týmu
 • Velmi aktivní a znalý Hearthstone scény
 • Organizuje a zajišťuje případné akce 
  • turnaje
  • srazy
 • Kapitáni cca 1x měsíčně píší zprávu o dění ve svém týmu na Guild-Hall web
 • Pokud bude schopný i zajistit stream + komentáře her je to významný plus.

Kapitánovi se samozřejmě dostane pomoci od našich ostatních týmů. Zejména na začátku bude určitě těžké rozběhnout fungující tým. Proto žádný strach. Sami v tom nezůstanete.

A JAKÉ HRÁČE?

No v něčem se od kapitánů moc neliší. Především je třeba říct, že dáváme přednost starším hráčům. Tak 18+. Ne že by to byla nutná podmínka ale kolektiv i průměr hráčů v ostatních týmech se pohybuje něco přes 20 let. 

 • Zodpovědní, aktivní, reprezentativní. 
 • Ambiciózní - a s obrovskou chutí se zlepšovat
 • Pravidelně se zapojující do turnajů.
 • Komunikativní - TS server a jeho pravidelné používání je základní pravidlo.
 • Znalost hry + slušné umístění. Zkušenosti s turnaji jsou více než vítány.
 • Možnost streamování je velkým plusem - nikoliv však podmínkou.

A CO NABÍZÍME?

Nebudeme vám tu mazat med kolem pusy. Jestli čekáte pravidelnou výplatu nebo nový hardware, tak to taky nebudeme ten pravý tým pro vás. Guild-Hall funguje bez finančních sponzorů - tudíž co si zařídíme - to máme. Přesto nabízíme více než dost kvalitních zkušeností a především dobrou atmosféru v celém klanu. Z těch plusů bychom snad mohli říct:

 • Vlastní webhosting
 • Team Speak 3 server pro všechny naše členy (kapitáni mají server admina)
 • Týmové dresy (ano, máme je)
 • Zábavu - ano přesně - hrajeme hry pro zábavu a baví nás vyhrávat. Ideální kombinace :)
 • Zkušenosti s vedením týmů

Hlavní silou našeho týmu je chuť být součástí něčeho dalšího a především chuť dělat to co děláme pořádně !. 

 

Pokud vás tento nábor oslovil, a měli by jste zájem stát se součástí Hearthstone týmu Guild-Hallu - pak neváhejte a napište. Ideální je email na adresu: redakce(zavináč)guild-hall.cz nebo zprávou na oblíbeném Facebooku. Budeme se těšit!

SC2 facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

Hearthstone Facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...