facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

Guild-Hall týmy:GUILD-HALL tým

Guild-Hall Stream

Guild-Hall a změny v Hearthstone sekci

Po delší době je na čase opět udělat nějaké úpravy v naší Hearthstone sekci. Po odchodu Winche, Nooxlyho a Countdownera nám zbylo mnoho prázdných míst a tak jsme opět otevřeli nábor pro nadějné talenty. A musím říct, že naši noví členové, rozhodně stojí za to. Takže bez dalších povídek okolo, se pojďme podívat jak vypadá aktuální stav Hearthstone sekce Guild-Hall týmu. 

Číst dál...

O GUILD-HALL.CZ

GUILD-HALL.CZ je web hráčů vytvořený pro všechny ostatní hráče se zájmem o kompetetivní hraní. Historie celého projektu je vlastně poměrně dlouhá a obsahuje i několik jiných jmen než jsme se dostali do naší aktuální fáze. Pokud Vás tedy zajímá jak Guild-Hall.CZ vznikal a co máme v plánu dál, tak čtěte.

Číst dál...

Guild-Hall.CZ SC2 report 14.12.2014

Opět po nějaké době tu máme náš pravidelně nepravidelný Guild-Hall Starcraft 2 report. Společně se podíváme jak se našemu Starcraft 2 týmu vedlo od posledního reportu a že to byly opravdu výživné 2 měsíce. Dohrálo se SC2ITL, hráli jsme ESL clan-wary a mimo jiné se i účastnili některých dalších turnajů.

Číst dál...

Guild-Hall vyhrál 3 divizi SC2Improve ligy!

V neděli 7.12.2014 bylo na plánu finále Starcraft 2 Improve ligy ve 3 divizi. Není lepší mikulášké nadílky, než si trochu se zpožděním nadělit vítěztví v této týmové lize. Náš Starcraft 2 tým to v celém playoff zvládl bez ztráry jediné mapy. Přesně tak. Vše šlo all-killem a v tom posledním si Markus i slušně hodil několik hříbků na soupeře.

Číst dál...

Guild-Hall tým bude hrát SC2ITL finále ve 3 divizi!

Je to již 4 měsíc co Guild-hall Starcraft 2 tým hraje týmovou ligu SC2Improve. Náš původní plán bylo zkusit jinou ligu než ESL ladder kde neexistuje rozložení do divizí. A Musím říct, SC2ITL nás neskutečně baví. Po 4 měsíce jsme bojovali s různými evropskými týmy až jsme se dostali k samému konci. Finále. Guild-Hall bude hrát finále třetí divize SC2ITL a to už tuto neděli od 20:30.

Číst dál...

Guild-Hall HS report 29.11.2014

Už je tomu něco málo přes měsíc, kdy jsme představovali náš nový Hearthstone tým. A je tedy nejvyšší čas kouknout se jak se nám v tom prvním měsíci dařilo a o co se aktuálně snažíme. Jednoznačně, první měsíc je ve znamení seznamování, a společných tréninků. Na TSku se často debatuje o tom co je proti čemu lepší a jak nejlépe řešit konkrétní situace. No ale ať to moc nespoiluju.. hezky jedno po druhém.

Číst dál...

Guild-Hall SC2 rozhovory s hráči: RichaRdus

Po slovenském borci Merneronovi, jsem si vzal do hledáčku dalšího slovenského hráče z našeho týmu. Tento hráč je u našeho týmu velice oblíbený nejen díky velikému apetitu, ale především kvůli svému zergskému skillu, díky kterému už náš tým zachránil od nejedné porážky. Řeč je samozřejmě o našem hráči a komentátorovi Richardusovi.

Číst dál...

Konec season 3 pro Guild-Hall tým

Ve Starcraftu dnes začala nová sezóna! A je jasné, že je třeba vyhodnotit výsledky sezóny předešlé. Takže jak se vedlo Guild-Hall týmu ve třetí sezóně? Richarduss si udržel své prvenství a zdá se jen tak někdo ho nesundá. Za ním Within, který si hned dal nový cíl do nové sezóny a to bodově Richarda předehnat! Co myslíte dá to?? 

Číst dál...

Strana 1 z 5

SC2 facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

Hearthstone Facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...