facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

Guild-Hall Stream

Interview s Massive Package [ftw]

V minulém týdnu jsme se ptali guildy Maori Haka [MoaR] na jejich zkušenosti se structured PvP. Dnes Jsme se zeptali další guildy, která má slušně našlápnuto do sPvP na úplně stejné otázky. Za Massive Package [ftw] odpovídali Morgi, Arty, TB, Nornagest.
Číst dál...

Guild interview: Incognito [INC]

V další ze sérii guild interview jsme se zeptali členů guildy Incognito na jejich názory na PvP v Guild Wars 2. Někteří si můžou Incognito pamatovat z hraní Warhammeru online, kde valnou část své existence fungovali pod vlajkou Bohemie na serveru Karak-Azgal a později Karak-Norn.

Číst dál...

Interview s Aeternus [aTs]

Dnes máme připravený dálší díl z našich interview. Tentokrát si představíme méně známou, ale o to více zajímavou guildu, Aeternus [aTs]. Pojďme se podívat, co v Guild Wars 2 dělají a jak se jim hra zatím líbí.

Číst dál...

Interview s Pilsner Urquell Guardians [PUG]

Dnes budeme pokračovat v sérii guild interview. Pilsner Urquell Guardians [PUG] je guildou, která začala již v Guild Wars 1. V tehdejších bojích se několikrát umísťila v žebříčku mezi TOP 50 guildami. A co říkají na Guild Wars 2? Pojďme se na to podívat.

Číst dál...

Interview pro Guild-Hall.cz !

Díky Zailymu máme konečně možnost přečíst si exklusivní interview přímo pro čtenáře Guild-Hall.cz ! Ano pokud jste na našem fóru kladli otázky, pak možná i vy se dnes dozvíte odpovědi. Ty nám dávali Eric Flannum (Lead Designer), Jon Peters (Game Designer), Jeff Grubb (Game Designer), Colin Johanson (Lead Content Designer), Ree Soesbee (Game Designer). Protože toto interview je přímo pro náš server, bude zde i v anglické verzi, tak aby nikdo nebyl ochuzen o informace na které všichni tolik čekáme. Takže ještě jednou dík Zailymu a hlavně ArenaNetu za jejich odpovědi na naše otázky.


Note: This interview is published also in english language !If you want to read the english version please continue here.

Číst dál...

Strana 1 z 2

SC2 facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

Hearthstone Facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...