facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

Guild-Hall Stream

Kdo bude komentovat SC2 turnaj na MČR?

MČR se blíží. Už jen pár dní zbývá a dočkáme se Největšího domácího turnaje. SC2 turnaj se na MČR bude odehrávat v sobotu 12.10.2013 od 9:00. A kdo že bude komentovat? Nikdo jiný než Richard "Spectre" Axell a Pavel "Mr. Penguin" Kristián. Na serveru playzone si můžete přečíst krátké interview s oběma komentátory. 

Interview s Massive Package [ftw]

V minulém týdnu jsme se ptali guildy Maori Haka [MoaR] na jejich zkušenosti se structured PvP. Dnes Jsme se zeptali další guildy, která má slušně našlápnuto do sPvP na úplně stejné otázky. Za Massive Package [ftw] odpovídali Morgi, Arty, TB, Nornagest.
Číst dál...

Interview s Pilsner Urquell Guardians [PUG]

Dnes budeme pokračovat v sérii guild interview. Pilsner Urquell Guardians [PUG] je guildou, která začala již v Guild Wars 1. V tehdejších bojích se několikrát umísťila v žebříčku mezi TOP 50 guildami. A co říkají na Guild Wars 2? Pojďme se na to podívat.

Číst dál...

Guild interview: Incognito [INC]

V další ze sérii guild interview jsme se zeptali členů guildy Incognito na jejich názory na PvP v Guild Wars 2. Někteří si můžou Incognito pamatovat z hraní Warhammeru online, kde valnou část své existence fungovali pod vlajkou Bohemie na serveru Karak-Azgal a později Karak-Norn.

Číst dál...

Interview s Aeternus [aTs]

Dnes máme připravený dálší díl z našich interview. Tentokrát si představíme méně známou, ale o to více zajímavou guildu, Aeternus [aTs]. Pojďme se podívat, co v Guild Wars 2 dělají a jak se jim hra zatím líbí.

Číst dál...

Strana 1 z 2

SC2 facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

Hearthstone Facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...