facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

E-SportLeague of LegendsE-Sport Week Recap - 20. ledna

Guild-Hall Stream

E-Sport Week Recap - 20. ledna

Jsme tu opět s naším pravidelným Recapem z eSportu v League of Legends, který shrnuje uplynulý týden na progamingové scéně. Pokud zjistíte, že jsme něco opomněli, nebojte se nám dát vědět na naše fórum nebo příspěvkem do komentářů pod článkem.

 esportweekrecap

13. ledna
ROCCATlogo std.png ROCCAT Do ROCCATlogo std.png Team ROCCAT nastoupil roster týmu Kiedys Mialem TeamXaxusJankosOverpowCelaver a Vander.
NiPlogo std.png NiP Deficio odstoupil z funkce kouče týmu a stal se komentátorem. Jungler Amin vstoupil do týmu.

 

14. ledna
XD.GGlogo std.png XDG Xmithie přešel na pozici ADC, Zuna se přesunul do Jungle.

 

15. ledna
Dignitaslogo std.png d UK Dignitaslogo std.png Team Dignitas UK se rozpadl. NitriXDxAlchemistSamwise12 a Yerrow odešli z týmu.
RpPoints.png
 Riot
Vyšel Patch V4.1.

 

17. ledna
Twzlogo std.png twz NydusHerMain odešel z týmu.
Sklogo std.png SK Pod organizaci Sklogo std.png SK Gaming přešel roster Team Kappa Prime. MozillaGinsuExilehPhlow a Sixx vstoupili do týmu.
COGlogo std.png COG Richerich vstoupil do týmu.
  PZ  Odehrál se WINTER 5v5 WEST NightCup #49. Konečné pořadí bylo následující: 1. Infected Gaming, 2. ALL STARS, 3. Be My Frag.

 

18. ledna
Gleaguelogo small.png
 Gleague
Odehrála se G-League 2013Gold.pngWelogo std.png Team WE Academy Silver.pngYGlogo std.png Young Glory SF.pngIGlogo std.png Invictus Gaming SF.pngWelogo std.png Team WE.
NLB Logo Small.png
 NLB
Odehrál se ZOTAC NLB Winter 2013-2014. Gold.pngCJElogo std.png CJ Entus Blaze Silver.pngNajin Black Swordlogo std.png NaJin Black Sword Bronze.pngSamsunglogo std.png Samsung Galaxy Blue Copper.pngXenicslogo std.png Xenics Storm.
 PZ Odehrál se NVIDIA Nightcup #136 (east). Konečné pořadí bylo následující: 1. InsideGames.LoL, 2. InsideGames.Academy, 3. Košťata.

 

19. ledna
 GRNX Odehrál se BenQ Nightcup #12 (east). Konečné pořadí bylo následující: 1. Necroraisers BOSTAR, 2. We wanna Play, 3. GamingNestEUNE.

SC2 facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

Hearthstone Facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...