facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

E-SportLeague of LegendsE-Sport Week Recap - 13. ledna

Guild-Hall Stream

E-Sport Week Recap - 13. ledna

Jsme tu opět s naším pravidelným Recapem z eSportu v League of Legends, který shrnuje uplynulý týden na progamingové scéně. Pokud zjistíte, že jsme něco opomněli, nebojte se nám dát vědět na naše fórum nebo příspěvkem do komentářů pod článkem.

 esportweekrecap

6. ledna
Crs Acadlogo std.png Crs Acad Titours a Gleebglarbu vstoupili do týmu.
7. ledna
Mymlogo std.png MYM Kori vstoupil do týmu jako náhradník.
Lemondogslogo std.png LD ShLaYa odešel z týmu.
8. ledna
IPTlogo std.png IPT DoIPTlogo std.pngImperium Pro Team přešel celý roster z  Exilelogo std.png ExileHeroRebenggaLightFearHatred a Shadow.
Lemondogslogo std.png LD Lemondogslogo std.png Lemondogs byli vyřazeni z EU 2014 LCS Spring Season za nepředložení podkladů pro nadcházející sezónu.
9. ledna
Complexitylogo std.png coL Complexitylogo std.png compLexity Gaming rozpustili svůj LoL roster. MegaZeroChuuper a MeyeA odešli.
CJElogo std.png CJ Frost RapidStar odešel do herního důchodu.
AHQLogo std.png ahq MrAlbis přešel do týmu AHQLogo std.png ahq Fighter.
10. ledna
LCSlogo small.png
 LCS
Riot oznámil LCS Replacement Play-In pro určení posledního účastníka v LCS místo Lemondogslogo std.png Lemondogs.
Tsmlogo std.png TSM Tsmlogo std.pngTeam SoloMid Snapdragon již nesponzoruje Qualcomm a tak se tým vrátil k původnímu jménu Team SoloMid.
 PZ Odehrál se WINTER 5v5 WEST NightCup #48Konečné pořadí bylo následující: 1. riSing eSports2. Team Rasenate, 3. GamingNest.
11. ledna
NiPlogo std.png NiP hyrqBot odešel do herního důchodu.
LCSlogo small.png
 LCS
SHC XDlogo std.png SUPA HOT CREW XD se kvalifikovali do 2014 EU LCS Spring Split.
Sklogo std.png SK nRated vstoupil do týmu.
Gpllogo small.png
 GPL
Výsledky 2014 GPL Winter.  Gold.pngTpa std.png Taipei Assassins Silver.pngTaipeiSnipersLogo std.png Taipei Snipers Bronze.pngAHQLogo std.png ahq e-Sports Club Copper.pngSjlogo std.png Saigon Jokers.
 PZ Odehrál se NVIDIA Nightcup #135 (east). Konečné pořadí bylo následující: 1. Exodus2. Infected Gaming West, 3. Gunrunners.ACADEMY.
12. ledna
RpPoints.png
 Riot
Výsledky Turkish Champions League 2014 Winter. Gold.pngDark PassageLogo std.png Dark Passage Silver.pngHWA GamingLogo std.png HWA Gaming Bronze.pngAWHlogo std.png Always With Honor Copper.pngTeam TurqualityLogo std.png Team Turquality.
Epssmalllogo.png
 EPS
Výsledky EPS Spain Season XI. Gold.pngMxMlogo std.png MaximuM e-Sports Club Silver.pngSkullslogo std.png Skulls Club Bronze.png34Ulogo std.png 34united e-Sports Club Copper.png Cerberus e-Sports Club.
 
 TPL
Výsledky 2014 TPL Winter. Gold.pngBtlogo std.png Bangkok Titans Silver.pngMiTH FDlogo std.png MiTH Flashdive Bronze.pngFBlogo std.png Flashback Copper.pngIFinlogo std.png Team Infinite.
Garena logo small.png
 Garena
Výsledky 2014 PGS Winter. Gold.pngIPTlogo std.png Imperium Pro Team Silver.pngMalogo std.png Manila Eagles Bronze.pngCMStormlogo std.png CMStorm Gaming Copper.pngMineskilogo std.png Mineski.
Scanlogo small.png
 SCAN
Výsledky SCAN EUW Winter Invitational. Gold.pngC9logo std.png Cloud 9 Europe Silver.pngLogo std2.png lololol SF.pngMymlogo std.png MeetYourMakers SF.pngLogo std2.png Superteam EU KAPPA (s Mozillou alias "Bromem" na Top lince).

SC2 facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

Hearthstone Facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...