E-Sport Week Recap - 9. prosince

Další týden nám uběhl a jsme tu zpět s naším pravidelným Recapem z eSportu v League of Legends. Omlouváme se za jednodenní zpoždění, kdyby měl něldo zájem spolupracovat s námi, tak se ozvěte, budeme rádi za každou pomoc. Pokud zjistíte, že jsme něco opomněli, nebojte se nám dát vědět na naše fórum nebo příspěvkem do komentářů pod článkem.

 esportweekrecap

2. prosince

Eu EU: Z Millenia odešla celá sestava (Doigby, ImSoFresh, ShlaYa, Nanouk a Dioud).


3. prosince

Eu EU: Z Lemondogs odešel další hráč a to konkrétně Dexter.

Cn CH: RisingStars Gaming se rozpadli.

Cn CH: Rui se vrátil do Royal HZ.


4. prosince

Eu EU: ForellenLord byl propuštěn z Team Alternate.


5. prosince

Eu EU: Do Team Alternate přichází na top lane kev1n a Kerp se přesouvá na mid.

czsk small CZ/SK: Na Grunexu se odehrál Eastový 1 vs 1 MSI League of Legends Nightcup #7. Konečné pořadí bylo následující: 1. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 2. Bizi, 3. MeGaLloceRes, 4. wenixx11.


6. prosince

Pl PL: Odehrál se EPS Poland Season 7 s konečným pořadím: 1. Kiedyś Miałem Team, 2. Pulse Esports, 3. Team-Authentic

czsk small CZ/SK: Na Playzonu se odehrál League of Legends WINTER 5v5 WEST NightCup #43Konečné pořadí bylo následující: 1. Flawless Czech Five, 2. Infected Gaming, 3. ZapInUrButt

 

7. prosince

LCSlogo small EU/LCS: Copenhagen Wolves, SUPA HOT CREW XD a Kiedys Mialem Team se kvalifikovali do Promotion Stage.

czsk small CZ/SK: Na Playzonu se odehrál League of Legends NVIDIA Nightcup #130. Konečné pořadí bylo následující: 1. LoLGameEU e-Sport Team, 2. Frosty potahá, 3. Kdo si hraje nezlobí.


8. prosince

LCSlogo small NA/LCS: The Walking Zed, To Be Determined a COGnitive Gaming se kvalifikovali do Promotion Stage.

czsk small CZ/SK: Na Playzonu se odehrál League of Legends WINTER 1v1 WEST NightCup #1. Stupínky vítězů obsadili: 1. ave7fold, 2. WORST GRAGAS EU WEST, 3. lakriz.

czsk small CZ/SK: Na Grunexu se odehrál BenQ League of Legends Nightcup #9. Konečné pořadí bylo následující: 1. Winter is c0omming, 2. KNockoTers, 3. Nerf Dominion, 4. EVIL DUMBS.