facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

E-SportLeague of LegendsE-Sport Week Recap - 2. prosince

Guild-Hall Stream

E-Sport Week Recap - 2. prosince

Další týden nám uběhl a jsme tu zpět s naším pravidelným Recapem z eSportu v League of Legends. Pokud zjistíte, že jsme něco opomněli, nebojte se nám dát vědět na naše fórum nebo příspěvkem do komentářů.

esportweekrecap

25. listopadu

Eu EU: Odehrál se BMCup Small Black Monster Cup #4 s konečným pořadím: 1.SK Gaming, 2. Dark Templar Knights, 3. Icon eSport.

Eu EU: Celá sestava GF-Gaming (Xaxus, Overpow, VandeRnoob, Jankos a Celaver) odešla do Astana Dragons.

 

26. listopadu

Eu EU: Do Pulse Esports přišla celá sestava Heroes Team (jokieez, Kikis, Sebekx, Woolite a Elendix)

Us NA: WizFujiiN přišel do Team Coast na pozici ADC.

  

 28. listopadu

Eu EU: Eternity Gaming přiajal sestavu RoughNeX. Do Eternity vstoupili: MikeyR, Mowarth, Tiridius, Strategas a Niko3333.

czsk small CZ/SK: Na Grunexu se odehrál 1 vs 1 MSI League of Legends Nightcup #6. Konečné pořadí bylo následující 1. Neonak, 2. Benuker, 3. Bujda, 4. Vetty.

 

29. listopadu

Esltumbnail IEM: Odehrál se IEM Season VIII - Singapore Amateur Tournament, který vyhráli Cyber Games Arena LEGENDs, na druhém místě skončili HK Attitude a na 3. – 4. místě se umístili DetenaioN FocusMe a Kuala Lumpur Hunters

czsk small CZ/SK: Na Playzonu se odehrál SEASONIC Měsíční finále 5v5 WEST #5. Konečné pořadí bylo následující 1. Raging wolves, 2. ENVI eSports.

czsk small CZ/SK: Celá sestava (Herdyn, LouGi, Rikytan, Baxtrix a Demon) eSuby odešla do jiného týmu!

  

30. listopadu

Eu EU: DreahmHack Winter 2013 vyhráli SK Gaming, druzí skončili Kiedyś Miałem Team a v semifinále vypadli Intellectual Playgroung a LowLandLions.

czsk small CZ/SK: Na Playzonu se odehrál League of Legends NVIDIA Nightcup #129. Konečné pořadí bylo následující 1. Its for fun tho, 2. B-Side Gaming, 3. Crown Crew. 

  

1. prosince

Esltumbnail IEM: Odehrál se IEM Season VIII - Singapore Pro Tournament, který vyhráli Invictus Gaming, na druhém místě skončili CJ Entus Frost a na 3. – 4. místě se umístili Taipei Snipers a Saigon Jokers

WCGlogo small WCG: Odehrálo se 2013 World Cyber Games, který skončilo následným pořadím: 1. CJ Entus Blaze, 2. OMG, 3. Team WE.

Eu EU: Team Empire přijal hráče z TortFM (Nike3, conjke, Paranoia, Neon a LEKCyCC)

czsk small CZ/SK: Na Grunexu se odehrál BenQ League of Legends Nightcup #8. Konečné pořadí bylo následující 1. Inside games, 2. Winter is c0omming, 3. LoLGameEU, 4. RediA e-sport.lol. 

 

SC2 facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

Hearthstone Facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...