facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

E-SportGuild Wars 2Invitational Tournament - PAX Seattle 2013

Guild-Hall Stream

Invitational Tournament - PAX Seattle 2013

Dnes v ranních hodinách proběhlo finále, na které Guild Wars 2 komunita s napětím čekala. Zápas se začal Streamovat LIVE chvíli po druhé ranní hodině, konkrétně ve 02:16 našeho času a měl i přes tuto pozdní hodinu (tedy pro nás) 5.800 diváků na Twitchy v průběhu prvního kola. Proti sobě se postavil nejlepší team ze Severní Ameriky proti nejlepšímu teamu Evropy... Tedy vlastně druhému nejlepšímu teamu Evropy. Zajímá Vás zbytek ? Pak tedy čtěte článek !

Ještě než přejdeme k výsledkům, určitě by bylo vhodné alespoň v rychlosti si shrnout o co tu vlastně šlo. Invitational Tournament byl první krok ArenaNetu k rozhýbání e-sportu v Guild Wars 2. Za pomoci server MMORPG.com a Mist League se po dobu deseti týdnů vybírali team z Evropy a Severní Ameriky, aby se proti sobě mohli utkat nejlepší z nejlepších. Ve hře bylo celkem dost, totiž ve finále bylo ve hře $10,000, které šli mezi oba teamy v poměru 3:1 a samozřejmě "pomyslný" titul nejlepšího sPvP teamu ve hře.

 

Kvalifikace - Severní Amerika

NA kvalifikace se zúčastnilo celkem 32 teamů zapsaných v pavoukovi. Celý seznam teamů můžete najít například zde. Po celý turnaj, včetně semifinálového kola se hrálo BO3 postupně na Forest of Nifhel, Leagy of the Foefire a Battle of Kyhlo. Samotné finále se pak hrálo na stených mapách, ale ve stylu BO5. V tomto kole Severní Ameriky se umístila tato čtveřice nejlepších teamů:

 1. Lack Of A Scrim Features [SYNC]
 2. Absolute Legends [aL]
 3. Really Nice Guys [RNG]
 4. Team U S A [USA]

Záznam finálového kola mezi [SYNC] a [aL] je zde.

 

Kvalifikace - Evropa

Jak jsem již naznačil v nadpise článku, Evropské kolo bylo co se pořadí týmů a reprezentace týče trochu "unikátní". Team Paradigm, který se umístil na prvním místě v Evropském kole nesplnil všechny podmínky nutné k tomu, aby mohl Evropu reprezentovat... ve stručnosti... jeden z členů TP nebyl v "povolené" zemi pro reprezentaci na PAX, nicméně to si určitě aktivní čtenář dohledá sám. Přejděme tedy k lize samotné. Stejně jako pro NA kolo platila i pro Evropu stejná pravidla. Tedy celkem 32 teamů v žebříčku ve stylu BO3 a finálové kolo ve stylu BO5. Finálová čtveřice Evropských teamů vypadala následovně:

 1. Team Paradigm [TP]
 2. Car Crash [CC]
 3. That's So Pish [PISH]
 4. Nonstop Nonesense [NN]

Záznam finálového kola mezi [CC] a [TP] najdete zde:

 

Finálové Kolo - PAX Seattle

Jak jsem již tedy psal, samotné finálové kolo se odehrálo mezi Car Crash za Evropu a Lack Of A Scrim Features za Ameriku. Live Streamem nás provázel Grouch, kterého známe v Evropě jako GW2 Shoutcastera a spolu s ním provázel Johnatan Sharp.  Nebudu Vás tedy déle napínat, výsledky absolutního finále v Seattlu jsou:

 1. místo a $7500[CC] Car Crash
 2. místo a $2500[SYNC] Lack Of A Scrim Features
 • [CC] Car Crash 3 : 0 [SYNC] Lack Of A Scrim Features

 

Výsledky pro jednotlivé mapy:

 • Forest of Nifhel [CC] 501 : 310 [SYNC]
 • Legacy of the Foefire [CC] 503 : 228 [SYNC]
 • Battle of Kyhlo [CC] 502 : 443 [SYNC] 

 

Záznam finále SYNC proti Car Crash je zde. Přenos začíná ve 04:27:55.


SC2 facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

Hearthstone Facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...