facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

E-SportGuild Wars 2

Guild-Hall Stream

Guild Wars 2 World Tournament Series

Zní to téměř až neuvěřitelně. Guild Wars 2 MMO, které nám slibovalo novou vlnu e-sportu se po dvou letech (nebo v druhém roce) odhodlalo uspořádat další turnaj. Ten první, který se odehrával v Seattlu v rámci akce PAX 2013 měl cash price 10 000$. Nově oznámené Guild Wars 2World Tournament Series slibují 50 000$ cash price. 

Číst dál...

Tournament of Legends 2

Po roce, opět Tournament of Legends. V oficiálním ArenaNet oznámení se dozvíme o kvalifikačních turnajích včetně data kdy se odehrají kvalifikace a finále. Bohužel nebudou real money price takže zatím stále nečekáme příliš e-sportu. V každém případě, hra se už slušně rozvinula a Blue - populární komentátor hostuje tyto kvalifikační turnaje a musím říct, že se na to opravdu pěkně koukalo. V článku najdete záznam včerejšího EU kvalifikačního turnaje.

Číst dál...

Rok 2013 v Guild Wars 2 PvP

Velmi známý a populární caster BLU připravil krátké 7 minut dlouhé video s menším shrnutím hlavních akcí sPvP v Guild Wars 2 v roce 2013. No doufejme, že rok 2014 bude akčnější a podobných akcí začnem vídat více a více. Bavte se u videa.

Číst dál...

ESL Weekly Cup #10

Tento Čtvrtek proběhl poslední ESL turnaj 5v5 v tomto roce.  Pro nás ho komentoval Jebro a posledního 5v5 se zúčastnili: Eclipse, Team Mister, Vengeance of The Fallen a 55 HP Monks. Jak se teamům dařilo a kdo vlastně Čtvrteční 10. kolo vyhrál ? Záznamy najdete v článku.

Číst dál...

Guild Wars 2 PvP Developer Livestream: Ready Up - Ep 2

Ohlednutí za 2013 PvP v Guild Wars 2John Corpening (PvP Team Lead) a Joshua "Grouch" Davis (PvP Community Coordinator) mluví o Guild Wars 2 PvP v roce 2013 a chystaných plánech na rok 2014.

Číst dál...

ESL Weekly Cup #9

Včera večer proběhlo již 9. kolo ESL v GW2 a tentokrát je komentovali BLU a Sireph. Pokud jste nestihli zápas shlédnout včera, tak máte šanci. Celý záznam večera (3:35min) najdete v článku.

Číst dál...

Team Arena - Super Close Temple Game

Už jsme tu delší dobu neměli nějaký komentovaný Guild Wars 2 zápas. I přesto že na ESL už probíhají pravidelné weekly cupy. No pojďme to napravit při jedné velmi pěkné hre na Temple of the Silent Storm. Komentuje Blue.

Číst dál...

Guild Wars 2 PvP Invitational Tournament Finals

Guild Wars 2 PvP Invitational Tournament je u konce. Včera však ArenaNet nahrál na svůj youtube kanál 1,5 hodinový záznam z celé akce. Pokud vás tedy zajímá jak to dopadlo, neváhejte a video si prohlédněte. 

Číst dál...

Strana 1 z 3

SC2 facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

Hearthstone Facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...