facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

E-Sport

Guild-Hall Stream

Rozhovor s Michal "Carmac" Blicharz, programovým ředitelem ESL

Teamliquid uveřejnil na svých stránkách velice zajímavý rozhovor waxangela s Michal "Carmac" Blicharz, programovým ředitelem a viceprezidentem ESL, ohledně současného stavu esportu a Intel Extreme Masters, a tak nabízím jeho překlad, vemte čaj, kávu a začtěte se.

Číst dál...

Takový blázen jako já – Díl šestý

Kapitola pátá: Nepřestanu

V době, kdy píšu tuto knihu, tak nevím, jestli se nacházím v období, kdy už Lim Yo-Hwan pominul, jak mnoho lidí říká, nebo ještě ne.

Ale co vím, je to, že dnes i zítra budu pokračovat v hraní a analyzování strategií jak vyhrát, a budu je trénovat znovu a znovu.

Až do dne, kdy mi přestane tlouct srdce.....

Číst dál...

Takový blázen jako já – Díl pátý

Kapitola čtvrtá: období proher

V den mých 24. narozenin jsem si uvědomil, že se mé priority změnily. Jako dvacátník jsem si už vybudoval vysněnou kariéru, tak jako bych byl třicátník, místo toho abych cestoval a poznával přátele.

Číst dál...

Takový blázen jako já – Díl čtvrtý

Jako žába v rybníce na Mistrovství světa

Rok 2001 byl rokem vítězství. Vyhrál jsem HanbitSoft Ongamenet Starleague a Coca-Cola Ongamenet Starleague v řadě za sebou. Vychutnávat si jedno vítězství za druhým se mi vrátilo jako bumerang v podobě přesvědčení, že můžu vyhrát v jakékoliv hře.

Číst dál...

Takový blázen jako já – Díl třetí

Kapitola druhá: Zrození Progamera

Nikdy nezapomenu na ten den, kdy byl titul Progamer přidán k mému jménu.

V ten den, kdy jsem se osvobodil od cynických řečí o flákači v Internet café, jsem dospěl k rozhodnutí - „stanu se tím nejlepším progamerem v historii“. Zvolil jsem terrany, kteří byli považováni za slabou rasu, vzal dropshipu, kterou všichni brali za bezcennou, díky její pomalé rychlosti, a vytvořil z ní svou zbraň, se kterou jsem neustále trénoval.

Číst dál...

Takový blázen jako já – Díl druhý

Starcraft! Lapen jeho magií.

Mnoho dávných hrdinů vybudovalo svá království ve velmi mladém věku. Král Dongmyeong z Goguryeo založil své království v 21 letech. King Onjo, i když nepotvrzeně, pak před svými devatenáctými narozeninami. Gwanggaeto Velký zdědil korunu v devatenácti letech a byl připraven velet Manchurianským polím.

Číst dál...

Takový blázen jako já – Díl první

 Před nějakou dobou jsem zde umístil článek, popisující legendu e-sportu Lim Yo-Hwan s tím, že je to v podstatě takový úvod k překladu jeho autobiografie. No a dnes konečně zde pro vás předkládám první část zmíněného překladu. Další díly budou následovat, doufám , v kratších intervalech.

Číst dál...

MČR na FOR GAMES v plném proudu

Mistrovství České republiky v počítačových hrách je v plném proudu na veletrhu FOR GAMES. Pokud jste neměli možnost podívat se do Pražských Letňan kde je akce organizovaná, můžeme poskytnout alespoň velmi stručný výsledkový servis.

Číst dál...

Strana 1 z 2

SC2 facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

Hearthstone Facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...