facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

Partnerské webyHříčky pro odreagování a zlepšení soustředění

Guild-Hall Stream

Hříčky pro odreagování a zlepšení soustředění

Čeho je moc, toho je příliš – sebelepší hry se můžeme přejíst, a tak občas přijde vhod i nějaké to odreagování, které nejen dá odpočinout od monotónní činnosti, ale ve výsledku zlepší i kvalitu toho hraní s velkým H, ke kterému se pak zase vrátíme.

Vtipné oddechovky


Pojďme se chvilku jen tak bavit, bez nějakého stresu z výsledků, bez investice mentálních schopností a s jediným cílem – zábavným odreagováním se. Následující 3 hry jsou primitivní, až to bolí, nic od nich nečekejte, protože ony od vás taky nic nechtějí. Čirá esence bezmyšlenkovitého odreagování na pár minut, ať jste doma, v práci nebo ve škole.

Miami Shark
Série se žravou parybou v hlavní roli už terorizuje fantasy středově, New York, Sydney, nebo třeba právě Miami. Už z obrázku asi chápete, že s realitou tahle hra nic společného nemá. Vaším jediným úkolem je nahrát co nejvyšší skóre, čehož dosáhnete jedině tak, že všechno sežerete a rozbijete s pomocí svých smrtících čelistí. Armádní vrtulník? Dopravní letadlo? Zaoceánská loď? Žádný problém, stačí bezmyšlenkovitě práskat do tlačítek a zničíte všechno. A jak známo, ničení je na odreagování aktivita přímo dokonalá.

Odreagujte se požíráním všeho v Miami

miami shark

Kick Ass Homer
Hra Kick Ass Homer je zástupcem velmi oblíbených her, ve kterých odpalujete cosi, nebo kohosi za účelem dosažení co největší vzdálenosti. Ta se pak přepočítá na herní měnu, za kterou si kupujete bonusy, abyste při příštím pokusu dolétli ještě dál a získali ještě více peněz na ještě dražší bonusy... V tomhle případě je celé téma okořeněné tím, že se odehrává v reáliích nejoblíbenějšího amerického města, Springfieldu, v režii nejoblíbenější americké rodiny, Simpsonových. A když vám řeknu, že vzduchem bude lítat nekonečný lenoch, idiot a pijan Homer, není třeba asi nic dodávat.

Kopněte Homera do zadku, ať doletí co nejdál

Kick Ass Homer

Computer Crash
A je to tady, dokonalá zábava pro každého, kdo by sice chtěl tu svou šunku pořádně rozmlátit, ale zároveň má dostatek soudnosti a sebeovládání, aby to neudělal. Ať už vás naštval právě počítač, nebo cokoliv jiného, všechnu zuřivost z vás dokonale dostane rozmlácení virtuálního počítače – každá část totiž něco málo vydrží a samotné ničení probíhá v několika úrovních poškození, takže než po vašem řádění zbyde jen prach v křemíkovém nebi, budete mít v hlavě prázdno a v duši klid.

Rozflákejte tu neposlušnou PC potvoru

Computer Crash

SC2 facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

Hearthstone Facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...