facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

Partnerské weby

Guild-Hall Stream

Hříčky pro odreagování a zlepšení soustředění

Čeho je moc, toho je příliš – sebelepší hry se můžeme přejíst, a tak občas přijde vhod i nějaké to odreagování, které nejen dá odpočinout od monotónní činnosti, ale ve výsledku zlepší i kvalitu toho hraní s velkým H, ke kterému se pak zase vrátíme.

Číst dál...

HeroesZone.CZ - představení

Představujeme Vám nového partnera! HEROESZONE.CZ přináší pravidelné informace o nově připravované Blizzard hře Heroes of the Storm. V následujícím článku se dozvíte více o našich nových spolupracovnících. V budoucnu se pak jistě můžete těšit na společně organizované akce.

Číst dál...

Mistrovství ČR v počítačových hrách [TRAILER]

Nejlepší hráči budou bojovat o ceny v hodnotě 500 000 Kč na nejprestižnější akci tohoto roku. Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, Trackmania, FIFA 14, Starcraft II, League of Legends. Jen ti nejlepší mohou vyhrát! Mistrovství ČR v počítačových hrách se koná o víkendu 10. 10. až 13. 10. v rámci veletrhu For Games na PVA EXPO Praha.

Zdroj: PLAYZONE

Číst dál...

PLAYZONE.CZ

Server www.playzone.cz je zaměřen na podporu a rozvoj online her v České republice a na Slovensku. Každý den přináší kompletní zpravodajství z domácí i zahraniční hráčské scény. Pro komunity pořádá krátkodobé i dlouhodobě trvající soutěže. Web www.playzone.cz nabízí množství komunitních funkcí jako fórum, blogy, soutěže, sázkový systém, uživatelská videa a desítky dalších.

K rozvoji hráčských komunit přispívá i na poli offline aktivit. Je pořadatelem největších LAN turnajů na území České republiky. Organizuje kvalifikace na prestižní světové soutěže World Cyber Games (WCG) i jeho evropské zastávky Samsung European Championship (SEC) a hlavně je pořadatelem obnoveného seriálu Mistrovství České republiky v počítačových hrách (MČR), na který PLAYzone navázalo v roce 2011 a dále v něm úspěšně pokračuje.

Server www.playzone.cz představuje vlajkovou loď společnosti PLAYzone s.r.o., která vyvíjí aktivity v oblasti internetu a zábavního průmyslu. Od svého založení v roce 2006 si vypracoval pozici nejrespektovanějšího a nejnavštěvovanějšího zdroje informací a zábavy na poli online hraní v České republice.

  • Největší zpravodajský server na poli soutěžního hraní
  • Desítky lig, klanbází a turnajů
  • Desítky herních serverů
  • Množství komunitních funkcí
  • Propracovaný sázkový systém
  • Rady začátečníkům

Historie serveru PLAYzone.cz

Server www.playzone.cz plynule navazuje na projekt http://united-games.cz, v komunitě známý pod zkratkou UG. Na základě nadšení a dobrovolné spolupráce vytvořila skupina hráčů kolem Lukáše Pleskota a Jiřího Čipery portál United Games, který byl spuštěn 1.9.2006. S omezenými prostředky, ale o to větším úsilím, postupně budovali známost značky UG jako centra online zábavy a zázemí pro profesionální i poloprofesionální hráče. Svými aktivitami se server stal jedničkou na trhu, kde udávala tempo české herní scény.

Po klesajícím zájmu veřejnosti o hráče a celou herní scénu se UG nadechuje k další ofenzívě už pod značkou www.playzone.cz. Změna brandu, integrace nových technologií do webu a změna designu, to vše ve snaze šířit povědomí o hraní počítačových her na internetu a posilovat základnu svých příznivců.

Zdroj informací: http://www.playzone.cz/o-playzonecz{jcomments off}

SC2 facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

Hearthstone Facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...