Anthem

A vše ostatní
NENIE

Re: Anthem

Příspěvekod NENIE » pon úno 25, 2019 2:51 pm

DarkMortyr

Příspěvekod DarkMortyr » pon úno 25, 2019 4:09 pm

Bojový systém i tempo to má velmi dobrý. Jednotlivé Javeliny jsou taky dobře udělané. Ale ta hra nemá prostě žádný obsah ... Za jeden týden jste schopni to úplně v pohodě dohrát po všech stránkách a jelikož tu není ani PvP, tak pak není moc co dělat.

Příběh byl celkem nudný, za mě nemá atmosféru a člověka moc nevtáhne. Cinematiky když dobře, tak průměrný. Dialogy ve většině případů strašně suchý a ne moc zábavný. Zde byli zajímavější pouze ty v hlavní dějové linii, většina vedlejších je podle mě otřesná. Hra má uměle nastavený herní čas, kdy po tobě chce, aby jsi 20x prošel tohle, 50x tamto, 100x zase něco jiného a poté až můžeš dál. Herní obtížnosti jsou další forma umělého prodloužení bez přidání jakéhokoliv zábavného faktoru, který by přidával na samotné výzvě. Prostě a jednoduše všichni mají najednou víc HP a DMG, ale nic navíc či jinak nedělají a žádné nové výzvy / mobky to nepřidá. Další problém je ten, že celou hru nezávisle na tom, zda děláš hlavní linku, vedlejší nebo kontrakty, tak všechny mise jsou +- stejné, vše se donekonečna opakuje a moc variant tu není.

"End game" aktuálně zahrnuje 3 dungeony (přičemž jeden je příběhovej). Ani jeden není nijak zásadně dlouhej, těžkej, zajímavej, nevyžaduje větší formu spolupráce mezi hráči. Poté freeplay, kde se lze pohybovat po světě a zabíjet hrozby zde. Super na začátku, ale mě osobně omrzelo hrozně rychle. A v poslední řadě jsou tu kontrakty, kdy jste vysíláni na mise, které +- děláte již od začátku hry.

Je to škoda. Bojový systém je fakt super a uměl bych si představit, že i pvp, kde by jsi měl splnit nějaký PvE objective (na styl Destiny), by bylo opravdu zábavným modem, který by znásobil hratelnost. Ale aktuálně je ta hra fakt holá a na 60€ nedosahuje. Upřímně netuším, co těch 6 let vývoje dělali. Jsem rád, že jsem do toho dal jen 15€ za premium a aktuálně se spíše těším na nový Division, který vypadá slibně.

spellshaper

Příspěvekod spellshaper » pon úno 25, 2019 5:19 pm

Já těma hrama moc rychle neprolítávám, takže nedostatku obsahu se nebojím :) Spíš jen zkouším, jestli mě to, co tam je, bude bavit. GW2 jsem na max. level tahal myslím několik let :lol: S tím souvisí i to, že v podobné hře mi PvP nijak nechybí, protože bych tam stejně byl k ničemu.

Na The Divison 2 taky čekám a podle jedničky nepochybuju o tom, že to bude skvělá hra. Teď o víkendu bude open beta, která mi hodně napoví, jestli to pro mě bude dostatečný rozdíl oproti prvnímu dílu. Už jsem to trochu testoval v předchozí betě, ale neměl jsem úplně čas. V minulém díle mě pár věci "otravovalo" a zdá se, že alespoň některé z nich jsou ve dvojce změněné, tak uvidíme.

Dragnor

Příspěvekod Dragnor » pon úno 25, 2019 6:23 pm

Mno, já bych to měl dostat k nové grafice, tak to taky prubnu. I když z těch streamů je to jasné, že tam toho obsahu moc není. Ale ten gameplay mě zaujal, tak to možná chvilku zabaví. Jako s GW2, si myslím, to nemůžeš srovnávat ani z dálky a to nemluvím o GW2, který má za sebou roky vývoje, ale gw při startu.
Battle.net: Dragnor#2786 Guild Wars 2: Dragnor.8174 Origin: Draggnor Steam: Dragnor

spellshaper

Příspěvekod spellshaper » pon úno 25, 2019 7:20 pm

Já hry nesrovnávám, to bylo jen pro ilustraci, normálně to mají lidi vylevelované za pár dní :)

U Anthem, bude důležité hlavně to, jak se o hru budou starat dál. Pokud se nepletu, obsah by měl být pro majitele hry zdarma (kromě nových Javelinů, ty asi budou placené nebo grind jako v R6Siege), ale je to EA, takže se dá čekat nějaký "podraz".

Co se týká obsahu, tak HC hráči to hrajou tak, že opakují dokola tu činnost, která jím dává nejlepší loot. Tím se jím otevírá možnost lépe farmit ještě lepší spot a tak pořád dokola. Myslím, že GM3 se zatím běžně nefarmí, protože na to ještě equip nemají. Hlavně musí být ten samotný farm zábava. U těhle her nejde primárně o to, kolik je tam strongholdů, ale jestli je ještě nějaká část hry "nedostupná". Myslím, že proto Bioware snížil ten drop rate, protože někteří už začínali mít full equip a to je pak skutečný konec hry.

Já budu rád, pokud se dostanu na max. level dřív, než ho zase zvýší, abych se mohl alespoň chvíli taky účastnit té loot farmy :)
Streamery se řídit nemůžu, oni to hrají 12+ hodin denně, takže pokud jsou po necelých 14 dnech "na konci", pro mě to znamená několik dalších měsíců. :lol:
Mám za sebou asi 2 mise a narozdíl od Destiny mě to hraní baví. Příběh je taky podaný mnohem "filmověji" a to mi také vyhovuje, v tomhle zaostávala i The Division, kde se taky příběh moc neřeší.

Asi každý čekal od Anthem mnohem víc a každý asi taky trochu něco jiného, ale zatím to nevypadá na takový průser, jako se tvrdí. Ale jak už jsem psal, záležet u mě bude hlavně na tom, s čím se vytasí dál.

PS: Pokud někdo hrajete, jak funguje ten alianční systém? Stačí se jen navzájem nainvitovat a dostávat goldy nebo se spolu musí i hrát? Pokud stačí invite, tak bychom se mohli navzájem joinout (pokud někdo ještě hraje). Moc ode mně nečekejte, ale lepší než nic ne? ;)

NENIE

Příspěvekod NENIE » úte úno 26, 2019 9:46 am

yop. staci mit lidi ve FL a podle toho jaky nafarmi Alliance tier pak dpostanes chechtaky

jiank jsem taky rad ze jsem zaplatil jen ten mesic, pak pocak nez ktomu neco vydaji a treba to ve sleve za par stovek nakonec koupim :)

DarkMortyr

Příspěvekod DarkMortyr » stř úno 27, 2019 3:41 pm

Tak já třeba osobně mám aktuálně na Anthemu 34 hodin a nemám už skoro co dělat. To je pro mě u mmo obrovský průser.
Od první mise jsem jel na hard obtížnost a posledních 5 hodin na GM1. Těch 5 hodin mi stačilo, abych byl skoro celej v Masterwork setu (a to bylo pár dní zpátky). Pro mě tu prostě není obsah a ten, co tu je, se člověku přehraje hrozně rychle.

NENIE

Příspěvekod NENIE » čtv úno 28, 2019 2:21 pm

tak to jsi mel docela luck, ja mam po 5hodinach na sobe masterk-work tak z poloviny a to nasazuju vse co mi padne a neresim build a BiS, jako souhlas ze ten obsah tam neni, ale staveni buildu a synergy mezi jednotlivyma itemam funguje dobre, jedine co je na tecku, jsou bonusy (insripce), kde ti na jakykoliv item muze narolovat cokoliv, takze jsou tam total nesmysly

spellshaper

Příspěvekod spellshaper » čtv úno 28, 2019 3:40 pm

NENIE píše:jedine co je na tecku, jsou bonusy (insripce), kde ti na jakykoliv item muze narolovat cokoliv, takze jsou tam total nesmysly

https://www.reddit.com/r/AnthemTheGame/ ... ot_update/

Dragnor

Příspěvekod Dragnor » čtv úno 28, 2019 5:48 pm

Hmm, tak gameplay ma neco do sebe. Zatim me to celkem bavi. Uvidime jak dlouho. A pokud fakt staci jen mit nekoho kdo to hraje ve friendech a tezis z toho, tak muj origin nick je Draggnor.
Battle.net: Dragnor#2786 Guild Wars 2: Dragnor.8174 Origin: Draggnor Steam: Dragnor