Guild Wars 2

MMORPG - která stojí za to hrát
spellshaper

Re: Guild Wars 2

Příspěvekod spellshaper » ned črc 29, 2018 12:40 am

JJ ja vím, v betě jsem to i zkoušel, ale chci si to dát postupně.

Co kdybych založil tu guildu, ať se vidím online a když se nás někdy sejde víc, můžeme zajít třeba dung nebo něco?
Navíc se dají dělat i guild mise :D

Sharp

Příspěvekod Sharp » ned črc 29, 2018 6:35 am

mame tam jeste porad tu puvodni ze zacatku hry, lidi tady z fora jestli se nepletu. Ne ze by tam teda bylo nejak moc aktivnich :D

spellshaper

Příspěvekod spellshaper » ned črc 29, 2018 3:52 pm

JJ jsem taky ještě v NR a svítí tam poměrně dost lidí každý den (přes 10 určitě), ale většinou representují jinou guildu a myslím, že oficiální guild akce už se taky nechodí. Pak máme ještě rodinnou mini guildu :D .

Říkal jsem si spíš, že když má každý 5 guildovních slotů, tak by bylo fajn udělat novou, aby to bylo oddělené (myslím že to stojí 1g). Pak jí klidně zase smažeme. Ale pokud máte plný seznam, tak můžeme využít nějakou "mrtvou" guildu, bylo by ale lepší mít k ní leader práva.

Jo a v chatu pak mít nastavené, že se zobrazují zprávy od všech guild (nejen aktivní).

Zaily

Příspěvekod Zaily » ned črc 29, 2018 4:54 pm

jsem pro, klidně se přidám, třeba dnes večer, dej vědět kam napsat :)

spellshaper

Příspěvekod spellshaper » ned črc 29, 2018 10:50 pm

OK, založil jsem guildu "Guild Hall Cz" [GHCz].

Jsou tam dva ranky "Clen" a "Novacek", přičemž člen je v podstatě leader, protože nikdo z nás snad nebude tunelovat guildu nebo něco, ani tam nic není. :D
Nováček je tam proto, že jednak nešel smazat a taky kdyby se přidal někdo, koho třeba tolik neznáme. Snažil jsem se tam odebrat práva kde bylo slovíčko remove/delete apod., ale stejně nevím co polovina z nich přesně znamená, takže pokud má někdo větší zkušenosti, může ten rank upravit, aby nemohl udělat nějakou neplechu.
Pokud naberete známé, tak jim samozřejmě hned dejte promote na Clena.

O invite napište zatím mě: Spellshaper.6240 a potom už každému z nabraných.

Žádnou společnou "akci" jsem tam zatím nepsal, ale klidně je házejte do guild zprávy (pokud bude potřeba tak i s odkazem).

Komunikační kanál jsem taky nepsal, ať se dohodne vždycky daná parta, co jim vyhovuje. Já tu mám TS a Discord, který jsem ale nikdy nepoužil :) .

Dragnor

Příspěvekod Dragnor » úte črc 31, 2018 4:56 pm

spellshaper píše:Taky pravidelně hraju, snažím se teď pomalinku dokončit příběh, ale pořád mi něco "skáče do cesty" :). Takže zatím jsem v LW sezóně 2, tudíž nemám dohraný ani jeden datadisk a všem závidím mounty. Chci to ale dojít postupně a neztratit se úplně v příběhu.

Pokud by se sešli lidi na nějaký group content, určitě bych se přidal, ale zatím jsem nikde nebyl a většinu dungů nemám projduté ani jako story mode. Taky to moc nehrotím a rád se to sám učím, takže nějaký HC raid podle precizních návodů by mě asi nebavil.

Jsem na tom úplně stejně :) mně strašně baví ta cesta mé postavičky. Momentálně jsem se svým mesmerem na konci sezóny 1 a dělám to na co mám zrovna chuť. Baví mě to odkrývaní celkového lore, a když si taky čas od času dám gw1, tak se mi líbí ty odkazy a ta provázanost. Ale taky bych dal nějaký ten group content se kterým nemám žádné zkušenosti, ale není ta groupa, takže já bych se taky přidal :)
Battle.net: Dragnor#2786 Guild Wars 2: Dragnor.8174

spellshaper

Příspěvekod spellshaper » úte črc 31, 2018 5:36 pm

Myslíš opravdu na konci 1. sezony nebo první hratelné (tedy S2)? Ona totiž první sezona už ve hře není :( Na YouTube je ale poměrně detailní rekapitulace celého příběhu a rozhodně se pro druhou sezonu hodí, protože jsou tam stejné postavy.

Jsem taky rád, že pro hráče GW1 je tam těch odkazů hodně. I když já znám GW1 hlavně z pohledu Prophecies, ostatní datáče sice mám, ale už jsem příběh tolik nesledoval a myslím, že poslední dva už jsem ani nedohrál. Což mě mrzí, protože mi zřejmě nedocvakne spousta provázaností v Path of Fire.

Poslal jsem ti invite do guildy na tag v podpisu. Ostatní tagy nemám, takže pokud mi budete psát o invite, když nejsem online, pošlete mi ingame mail, abych měl váš nick.

Dragnor

Příspěvekod Dragnor » úte črc 31, 2018 5:52 pm

Jo máš pravdu. Sezónu 2 jsem myslel .)

spellshaper

Příspěvekod spellshaper » stř srp 01, 2018 7:07 pm

Tak jsem se včera taky dostal na konec S2 a dneska konečně rozjedu HoT. Druhá půlka sezóny super, ale jedna věc mě tam neskutečně "irituje"... :lol:

https://en-forum.guildwars2.com/discuss ... -me-a-boss

Co na to říkáte vy?

Dragnor

Příspěvekod Dragnor » čtv srp 02, 2018 5:19 pm

Hmm zajímavý pohled na věc. Nicméně u mě to tak nefunguje, my jsme si ten titul postupně vybojovali od nuly až po commandera skrz naše činy, které jsou více než heroické a tím nemyslím jen boj ale i strategická rozhodnutí. Nicméně souhlasím, že v té naší skupince kterou vedeme, proto boss, by nálada mohla být tochu víc neformální. Ale pravda, že si nevybavuju jestli se to nějak nevyvine dál.