Destiny 2

A vše ostatní
DarkMortyr

Re: Destiny 2

Příspěvekod DarkMortyr » sob pro 02, 2017 3:40 pm

Fajn montáž z trials of the nine:
https://www.youtube.com/watch?v=IUduB1Ssw7Q

Edit: Jinak by jste mohli upravit, aby se nezobrazovali youtube videa pouze ve formě linku.

Zaily

Příspěvekod Zaily » sob pro 02, 2017 6:28 pm

Trials of the nine pořád píše že není dost hráčů a mám jít hrát něco jiného, do klanu mě nikdo nepozval i když jsem zkoušel na forech nějaký najít.. Takže mě hra postupně dost omrzela (a to jsem kromě kampaně u ní ani nějak extra moc neseděl.. i tak mi to přišlo hrozně repetitivní a bez nějakýho wow efektu či super zábavy)
Zbraňový model a efekty střelby jsou fakt super, ale jinak je to za mě docela nuda pokud nemáte kámoše se kterýma můžete zkoušet různé ty challenge a těžší mise, protože samotný se vám do nightfallu nikdo nepřipojí, do leviathana to je taky naprd :( aspoň co jsem zkoušel já.. Striky mě po asi 15 hrách omrzely, je to jednoduché a 3-4x dokola stejná mapa už mě moc nebaví (narozdíl třeba od LoLka nebo GW2), takový Divinity Original Sin 2 mi za ty peníze nabídnul nesrovnatelně větší zábavu.. Možná by to moje hodnocení bylo lepší, kdybych měl s kým hrát, ale takto solo jsou pro mě lepší hry (třeba Fortnite, GW2, SC2).. Ale stejně u mě dopadl i ten novej Mordor Shadow of War.. bavilo mě to týden, dva.. a pak repetitivnost a nuda :( Je to škoda, asi už ty hry pro mě nemamjí takový náboj jako dřív.. Ale zas je pravda, že jak jsem psal Divinity nebo Fortnite či LoL mě dokáže udržet a zabaví...

Dragnor

Příspěvekod Dragnor » sob pro 02, 2017 8:26 pm

jop to jsme dva, na to že je to hra od dua Bungie Activision, tak je to po obsahové stránce celkem chabé. Základní gameplay je vypiplaný, ale holt čekal jsem od těchto herních gigantů něco víc. Asi naivně, chápu, ale přeci jen ta hra mi přijde taková "malá" a osobně mám problém s hrami, které se odehrávají jen v chodbách, tunelech, nebo kaňonech. Připadám si svázaný. Umělecky jsou tam moc pěkné věci ale celkově je svět ve hře takový mrtvý, sterilní. Moc to všechno křičí, "hele tohle jsou jen kulisy na to, aby si tu proběhl postřílel pár brain dead npc a na konci zabil bose". Navíc nepřátelé které zabíjíš se neustále opakují a jsou si podobní. Hra je zábava na čas od času pár misí s přáteli a toť vše dle mého názoru. Multiplayer mě nechytl, což neznamená že je špatný, jen holt není můj šálek kávy. Snad jednoho dne někdo konečně udělá něco podobného, ale rozmáchne se do seamless open world mmo hry s kvalitními příběhy a zajímavými charaktery. Destiny má záblesky co by to mohlo být, ale jen záblesky. Jinými slovy koupil jsem si Nioh a bavím se mnohem víc. Zaily doporučuju NieR:Automata moje hra roku, která exceluje ve vypravěčské, hratelnostní i umělecké stránce, pokud chceš znovu objevit kouzlo her.
Nicméně pokud by jsme složili ještě s někým aspoň tu tříčlenou grupu tak bych si dal říct. Ale jak říkáš pro solo hráče je to záležitost na pár hodin a nevyplatí se, pokud tedy někoho extra nebaví grind, ale i tak pro takové existují jiné mnohem větší a komplexnější hry.
Battle.net: Dragnor#2786 Guild Wars 2: Dragnor.8174

DarkMortyr

Příspěvekod DarkMortyr » ned pro 03, 2017 2:51 am

V trials of the nine je hromada hráčů, ale nejde to hrát solo. Musíš mít partu o 4 lidech.

Co se týká party lidí:
Český discord - https://discord.gg/4enYQtU
Najdete zde dost lidí, kteří každý den hledají někoho na něco a zároveň se zde můžete připojit k někomu do klanu.
Portál - https://www.destinygame.cz/

Za mě je to takový menší Borderlands mmo. Ohodnotil bych to tak, že pokud vás v téhle hře nechytne pvp, tak hodně ztrácíte na obsahu. Mě osobně se právě líbí dost, je zde velký prostor pro individuální skill, ale zároveň bez kooperace s týmem se daleko nedostanete. Funguje zde perfektní balance mezi těmato dvěma aspekty. Průběh je velice plynulý, nikde se moc nekempí a obecně má pvp poměrně velkou hloubku a nejedná se o nic jednoduchého. Rankedy jsou v plánu začátkem příštího roku, takže je i na co se těšit.

Jinak Bungie v poslední době několikrát uvedlo, že jsou si vědomi nedostatku obsahu ve hře a pracují na nápravě. Každopádně já musím dát palec nahoru, jelikož se jim povedlo skloubit fps a mmo styl velice dobře, hra se moc dobře ovládá (nejedná se o primitivní port z konzole), je slušně optimalizovaná a jednotlivé aspekty fps / mmo do sebe pasují.

Aragiel
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Aragiel » ned pro 03, 2017 9:50 am

Dragnor píše:
Aragiel píše:Destiny 2 už má free trial? hmm.. instaluju - jdu to zkouknout :)

tak co, líbilo, nelíbilo? Ona ta kampaň není nic extra, takže hádám asi moc ne.

ale jo, vypadá to docela zajímavě. Jako moc času jsem tomu beztak nedal, ale vypadalo to zajímavě. V každém případě, jsem ten trial ještě nedohrál :lol: :lol: