Albion Online - UO like PvP MMORPG

Diskuse o jiných hrách než Guild Wars 2.

Re: Albion Online - UO like PvP MMORPG

Příspěvekod javorovej v čtv pro 08, 2016 3:42 pm

Já AO hraju už od začátku roku a i přes to, že vývojáři si občas hodí sami klacky pod nohy a pak to upravují, tak mne ta hra neskutečně baví.

Jen pro upřesnění výše, budou dva wipy. Bohužel, černý kontinent nefunguje tak jak má. Respektivně si vývojáři představovali, že se tam sjedou všechny guildy se zaměřením na PvP a ne jen největší guildy a ali na serveru. Tudíž se bude cca v únoru konat první wipe, který změní veškeré kontinenty, po té krátký test, zda je to podle představ a následný release.

Než k tomu dojde, bude ještě přidán patch, kde upraví a zatraktivní PvE (i přes to, že hra je hlavně o PvP a craftu), přidají pár world bossů (jak tomu bylo minou betu) atp.

V předešlém patchi přidali území na Royal kontinenty a tak i menší guildy se mohou účastnit GvG (d oté doby to bylo možné právě jen v černých zónách).

Pokud hra někoho láká, doporučuji koupi, protože po dlouhé době MMOČKO, které baví. A i přes to, že je beta a budou wipovat, tak doporučuji hru pořádně otestovat, aby hráč věděl, co ho baví a s čím pujde do startu.
javorovej
Champion
Champion

Guilda: Universalis[Uni]
Server: Aurora Glade
GW2 ID: javorovej.8247

Příspěvekod Zaily v pon bře 13, 2017 7:15 pm

Nový velký update a rework některých mechanik.. celkem fajn, začíná to nabírat lepší směr a hlavně už oznámili datum vydání na červenec tohoto roku, takže konec wipů potom...

https://albiononline.com/en/news/galahad-live-now

Jen přidávám nějaké změny co jsem si všiml nebo o čem jsem četl:

při gatheringu můžete jezdit s vaším mountem - když sesednete, tak do vzdálenosti cca půl obrazovky od mounta (ohraničené kroužkem) můžete gatherovat s nosností jako byste byli na mountovi. A taky Gathering probíhá instatně, není třeba manuálně sesedat apod, pak zase jen klik na mounta a hned nasedáte + těží to samo celý resource, není třeba při těžbě naklikávat nodu nebo strom vícekrát (jako dřív pokud jste na poprvé nevytěžili vše..) - kdo hrál alfy atd, tak ví, dost to zlepšilo tu gathering stránku, je to rychlejší a zábavnější..

Celkově UI je přehlednější, máte víc rozepsané statistiky ala Diablo 3 u postavy, možnost volit si skilly na zbrani kdykoliv, takže v případě potřeby přepnete rychleji build na tank nebo dps či heal..

Lidí je celkem dost, až sem byl překvapený po wipu (s tím, že ještě jeden bude) bylo ve druhé vlně ze tří kolem startovních lokací vždy v těch dalších lokacích tak 50-60 lidí - a to nejvíc lidí má přijít dnes s těma levnějšíma balíčkama.

PVE:
- nová a lepší mapa a hezčí biomy..
- zatím jsem úplně nehrál dál než ty začáteční lokace a viděl stream, ale přidali expedice - tj něco jako malý raid, přihlásíte
se s grupou nebo solo a dá vám to náhodně nějaký dung na vyčištění, na konci odměnu v silver a fame.
- ve světě jsou teď dvě domovské základny dvou hlavních frakcí nepřátel, které můžete pokořit, (solo hráči můžou okousávat moby kolem dokola, skupinky můžou proniknout trošku dál, ale až velký raidy zvládnou vyčistit celou základnu), pak přidali random campy - tj po světě se budou náhodně spawnovat různé menší campy s mobkama a někdy i dungeonem - nebude to statické, takže nikdy nevíte, na koho narazíte v mapě příště

PvP zatím jsem moc nezkoušel, ale pořád píšou jak to vylepšují i skilly a balance atd.. Tak snad dobré - když jsem hrál alfu, tak mě to strašně bavilo v guilě proti jiným guildám bitky - asi jediná hra co mi kdy připomněla skvělé boje v Ultimě Online (a kromě GW1 a možná částečně GW2 jsem se v PVP nikdy tak nebavil jako právě tam)
Obrázek
Zaily
Redaktor Guild-Hall.CZ
Redaktor Guild-Hall.CZ

Guilda: PUG
Server: Ring of Fire
GW2 ID: Zaily.4056

Příspěvekod Zaily v čtv bře 30, 2017 7:36 am

Tak na AO vypadá, že půjde i dost lidí z GWček, george už to taky má koupené a betu teď hrají i nějaká NRka, včetně Ralina, Apatky, Kuny , Lightninga atd :)
Obrázek
Zaily
Redaktor Guild-Hall.CZ
Redaktor Guild-Hall.CZ

Příspěvekod marsha v stř dub 19, 2017 1:07 pm

Ahoj, tak sem hru zakoupil a hra me bavi.. nevite o nejaky guilde?

EDIT: tak uz sem oslovil Dark Horizon
marsha
Deadly Champion
Deadly Champion

Příspěvekod Zaily v čtv dub 20, 2017 6:11 am

Po releasu půjdem do toho NR zřejmě, tak se pak přidej, oni už i teď asi fungujou, ale já do toho v té betě nechci moc dávat čas když bude wipe, takže hraju jiné hry a tady začnu až v tom červenci :)
Obrázek
Zaily
Redaktor Guild-Hall.CZ
Redaktor Guild-Hall.CZ

Příspěvekod Y0G1 v pon črc 17, 2017 12:23 pm

Ahojte mohol by mi niekto prosim pekne viac menej porozpravat ohladne albionu ? Dnes je release kukal som trailery nejake gameplaye a vyzera to velmi zaujimavo ...akurat neviem ohladne tych starter packov ..

Prisiel na mna pocit ze hra je trosicku p2w?
Y0G1
Conquering Champion
Conquering Champion

Příspěvekod Zaily v úte črc 18, 2017 6:27 am

hra by neměla být p2w... jako sice bez premium těžíš atd vše 2x déle, ale zase premium se dá kupovat i za herní měnu a prej se v pohodě dá vydělat na to běžným hraním.

Co se ostatního týče, přečti si tu moje posty, většinou tam je shrnutí o hře a později pak nějaké novinky co přidali..
Je to fajn hra, docela podobná staříčké Ultima Online a boj by ti mohl trochu připomínat dnešní moba hry (máš pár skillů dle svého equipu a ty mají nějaký CD, takže jde o to dobře to zkombit se spoluhráči)
Obrázek
Zaily
Redaktor Guild-Hall.CZ
Redaktor Guild-Hall.CZ

Příspěvekod Tai-pan v ned črc 30, 2017 9:10 am

Hola hola! Kdo hrajete? Mate nejakou guildu kam byste vzali lamu jako ja? :)
Tai-pan
Mighty Champion
Mighty Champion

Guilda: LITL
GW2 ID: Taipan.1302

Příspěvekod marsha v ned črc 30, 2017 6:50 pm

hraju a taky zatim nemam guildu, kdyby nekdo o nejake vedel rad se pripojim.. :-)
marsha
Deadly Champion
Deadly Champion

Příspěvekod Zaily v ned črc 30, 2017 7:02 pm

já se tomu budu věnovat trochu víc až tak od příštího týdne tak se pak můžem domluvit když ještě dva tři dny vydržíte :)
Obrázek
Zaily
Redaktor Guild-Hall.CZ
Redaktor Guild-Hall.CZ

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní hry