sPvP active players ???

Strukturované PvP

Re: sPvP active players ???

Příspěvekod Aragiel v pát pro 11, 2015 4:52 pm

sapra.. pořád to ješt nemám a :) zdá se že zatím se k tomu ani nedostanu
Aragiel
Redaktor Guild-Hall.CZ
Redaktor Guild-Hall.CZ

Guilda: Team of Renegades
Server: Ring of Fire
GW2 ID: Aragiel.6132

Příspěvekod Nenie v pon pro 14, 2015 7:59 am

koukal jsem na stream CC (xsuperx - hraje enga) a v parte to hrali asi tyden a pak uz tam zustal sam, zajimavej byl ten jeho eng z kladivem, ale to bylo asi tak všechno...nevim to PvP je podle totalne mrtve
Obrázek
Nenie
Redaktor Guild-Hall.CZ
Redaktor Guild-Hall.CZ

Guilda: [NR]
Server: Aurora Glade
GW2 ID: NENIE.7349

Příspěvekod Trist v pon pro 14, 2015 5:21 pm

neřekl bych že je mrtvý, aktualně ho bude hrát poměrně dost lidí - odstartovala první sezona - a každý pondělí se hraje pro liga 4 zápasy EU a v noci 4 zápasy NA.

balanc je teďka problém, ale po datači se to dalo celkem čekat
Obrázek
Trist
Mighty Champion
Mighty Champion

Guilda: NR
Server: Gandara
GW2 ID: Tristan.7430

Příspěvekod Y0G1 v pon pro 14, 2015 8:42 pm

Ja co som cital tak ak som spravne pochopil tak prisla prva sezona a ziadny balance patch nebol ..nech sa na mna nikto nehneva ale to je podla mna fail ;)
Y0G1
Conquering Champion
Conquering Champion

Příspěvekod Trist v pon pro 14, 2015 9:09 pm

tak vydali datac, par balance veci bylo a pak zacla sezona - buildy se od 1 roundu strasne zmenily, jak si meta teprve sedala. Vsichni breceli jak je DH strasne OP a ted se na top urovni vubec nehraje a zadnej nerf nebyl. Btw zitra bude mensi balanc patch, aby resili nejvic OP veci. Velkej balance patch bude na konci ledna po sezone.

Prusvih je ze META je tedka strasne nudna - samej bunker.
Obrázek
Trist
Mighty Champion
Mighty Champion

Guilda: NR
Server: Gandara
GW2 ID: Tristan.7430

Příspěvekod Zaily v úte pro 29, 2015 11:24 am

taky nemyslím že je to mrtvý, to pvp hraje teĎ hodně lidí jak přidali ten ladder či jak to nazvat.. (vyhráváním zápasů získávate bodíky, za ty se posunujete přes několik tieru v tom konkrétním .. no teĎ nevím jak to nazvat, asi osobním ladderu (je jich celkem myslím 5-6, přičemž na těch prvních neztrácíte prohrou nic, na dalších pak už můžete ztrácet jednotlivé body (ale ne tiery a v těch nejvyšších i tiery, takže je těžší se dostat nahoru a udržet se tam). No a poslední tier neměl zatím nikdo po cca týdnu, jen ty top pvp guildy měli lidi na předposledním. Jinak u jména se vám zobrazí malinká ikonka s vaším rankem v pvp, takže na první pohled vidíte že to někdo hodně drtí a jinej je zaseklej na druhém ranku např :D

Nevím jak je to teĎ, chvíli jsem tam nebyl, ale pvp mě celkem zase bavilo, rozhodně asi nejlépe zpracované z her co tak nějak hrávám, prostě ta plynulost, akce atd, zatím nemá nikde moc obdoby.. bunkery sundáte když jdete 2v1, stačí trošku spolupráce. 1v1 je to problém, ale od toho jsou to bunkery :D
Obrázek
Zaily
Redaktor Guild-Hall.CZ
Redaktor Guild-Hall.CZ

Guilda: PUG
GW2 ID: Zaily.4056

Příspěvekod Y0G1 v úte pro 29, 2015 12:23 pm

Otazka je ci to stoji za plnohodnotny navrat do pvp gw 2 ;)
Y0G1
Conquering Champion
Conquering Champion

Příspěvekod Zaily v úte pro 29, 2015 9:03 pm

Mno... popravě, asi ne.. Hra je to super, arenanet mám rád, ale ten přechod z GW1 na GW2 a zvlᚍ na poli PvP a E-sportu se jim nepovedlo.. teĎ už to horkotěžko dohání.. :)

To radši počkat na tu hru jak tu teĎ kluci psali v ostatních hrách - Black Desert - i když mi tam na levlování budou dost chybět ty eventy a živej svět, ale open PvP ala Lineage 2 bylo hodně super.

A nebo na GW3 pokud se za pár let dočkáme :D
Obrázek
Zaily
Redaktor Guild-Hall.CZ
Redaktor Guild-Hall.CZ

Guilda: PUG
GW2 ID: Zaily.4056

Příspěvekod Dragnor v čtv pro 31, 2015 10:04 am

tak jsem to ze srandy po dvou letech nebo kolika zase zapl, abych se podival jak to tam vypada a docela mě překvapilo, že tam je celkem funkční matchmaking. no on tam možná už je dlouho, ale jak říkám nehrál jsem to v pvp straaaašně dlouho. vlezu tam a jako, že protože jsem lama a už nevím jak se to hraje, tak se to naučím v hotjoinu ne? ala 2012 :), no a tam dostanu neskutečně na držku. tak jakože z prdele dam unranked arena a k memu překvapeni jsem dostal stejne lamy jako ja :) no super hehe
Dragnor
Redaktor Guild-Hall.CZ
Redaktor Guild-Hall.CZ

Předchozí

Zpět na Strukturované PvP