Osobní blog

Všechna témata. O hrách, o životě, offtopic, prostě co nás napadne.
Darth
Kontaktovat uživatele:

Osobní blog

Příspěvekod Darth » pát led 19, 2018 9:55 pm

Zdravím,
od nového roku jsem si rozjel svůj osobní blog - Critical Hit (https://crit-hit.blogspot.cz/).
Obrázek
Hodlám si tam psát takový online deníček. Na PC už tolik nehraju (ale taky se někdy poštěstí), to už jsem se raději přesunul ke stolu k deskovkám a sem tam se na něco podívám nebo přečtu. Tak o tom všem bych tam rád napsal. Původně jsem ho chtěl pořádně vytunit, ale bohužel jsem to nestihl, tak po vzoru ostatních projektů jsem ho rozjel v takovém beta režimu :)
Díky za případnou zpětnou vazbu.
Darth
Obrázek

Aragiel
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Osobní blog

Příspěvekod Aragiel » sob led 20, 2018 10:10 am

jo, už jsem koukal :). Pěkný pěkný :)

čekám na nějaký seriálový recenze :). Game of thrones, Flash, Arrow, Vikings atd. :)

Darth
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Darth » sob led 20, 2018 1:14 pm

Aragiel píše:jo, už jsem koukal :). Pěkný pěkný :)

čekám na nějaký seriálový recenze :). Game of thrones, Flash, Arrow, Vikings atd. :)

Díky :-)
Určitě budou, momentálně ale hrají prim deskovky. A sem tam se podíváme na nějaký film a seriál. GoT by si zasloužilo shrnutí před poslední sezónou. Jinak z aktuálních u nás vítězí Stranger Things. S pc je to špatný, to max dám nějaký singl na relax. Musím si pořídit nový stroj, můj notebook se už nechytá. A v čtení je to ještě větší bída. 99% věcí co přečtu jsou pracovní a už není chuť na normální knihu, ale dal jsem si předsevzetí to zlepšit.
Obrázek

Aragiel
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Aragiel » sob led 20, 2018 3:54 pm

o čem jsou ty Stranger Things? Je to na Netflixu?

spellshaper

Příspěvekod spellshaper » sob led 20, 2018 6:25 pm

Super nápad a obdiv, že ses do toho pustil ;) Deskovky sice nemám s kým hrát, ale některé články si projdu. Měl jsem (mám) podobný záměr, ale zatím jsem se do toho nedokopal :roll:

Stranger Things jsou od Netflixu, je to takový mystery seriál ve stylu 80tek a za mě taky super.

Darth
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Darth » sob led 20, 2018 7:46 pm

Aragiel píše:o čem jsou ty Stranger Things? Je to na Netflixu?

jj od Netflixu jak psal spell, pokud máš rád tvorbu Stephena Kinga, tak se ti bude na 100% líbit i tohle

spellshaper píše:Super nápad a obdiv, že ses do toho pustil ;) Deskovky sice nemám s kým hrát, ale některé články si projdu. Měl jsem (mám) podobný záměr, ale zatím jsem se do toho nedokopal :roll:

Stranger Things jsou od Netflixu, je to takový mystery seriál ve stylu 80tek a za mě taky super.

díky, příprava trvala několik měsíců, protože mám čas jen po večerech, mrzí mě že jsem to nestihl do toho novýho roku. Ještě pořád tuním kód příspěvků a i samotný stránky.
Mě do toho dokopali především deskovky. Jen škoda, že člověk už má tak málo času. Bych je pařil furt.
Obrázek

Aragiel
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Aragiel » sob led 20, 2018 10:06 pm

takže je to něco jako Akta X ?? :)

Darth
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Darth » ned led 21, 2018 1:32 pm

Aragiel píše:takže je to něco jako Akta X ?? :)

To bych neřekl, více hororové a sci-fi. Výborný casting herců. Nostalgie osmdesátek (DnD, automaty, atd..). Koukni na 2-3 díly a uvidíš.
Obrázek