Stav GW2

Re: Stav GW2

Příspěvekod Fusion v pon úno 06, 2017 9:34 am

Hrajete ještě někdo občas GW2? Po delší době jsem se k tomu zase dostal a SoloQ vypadá docela hratelně, talže když by někdo chtěl zahrát DuoQ hoďtě mě do friendlistu a když budu ve hře stačí pm Fussak.9463:)
Fusion
Terrifying Champion
Terrifying Champion

Guilda: PUG
Server: Ring of Fire
GW2 ID: fussak.XXXX

Příspěvekod Aragiel v ned úno 12, 2017 7:02 am

Fusion píše:Hrajete ještě někdo občas GW2? Po delší době jsem se k tomu zase dostal a SoloQ vypadá docela hratelně, talže když by někdo chtěl zahrát DuoQ hoďtě mě do friendlistu a když budu ve hře stačí pm Fussak.9463:)

jo, hral jsem někdy v létě ten datadisk. Musím říct že to bylo dobrý :). Tady najdeš lidi na hraní https://www.facebook.com/groups/3871625 ... =bookmarks
i když ten název guildy :) ale jsou v pohodě a hlavně aktivní + na našem TSku
Aragiel
Redaktor Guild-Hall.CZ
Redaktor Guild-Hall.CZ

Guilda: Team of Renegades
GW2 ID: Aragiel.6132

Příspěvekod Zaily v ned úno 12, 2017 5:03 pm

já zatím sice pořád hraju BDO.. ale čekám až vyjde nová classa v březnu, abych si ji vyzkoušel tak měsíc.. a pak uvidím jestli budu pokračovat nebo se vrátím ke GW2.. Stále je to z hlediska PvP (nepočítám li GW1) asi nejzábavnější hra.. Takže pak se kdyžtak ozvu když do té doby ještě budeš aktivní :D taky jsem to zkoušel jednak prošel datáč a jednak sem tam i teď nedávno PvP a taky se mi líbí jak to zlepšili a přidali i statistiky jako dmg, healing atd..
Obrázek
Zaily
Redaktor Guild-Hall.CZ
Redaktor Guild-Hall.CZ

GW2 ID: Zaily.4056

Příspěvekod Fusion v stř úno 15, 2017 11:55 am

Díky za info :)
Fusion
Terrifying Champion
Terrifying Champion

Příspěvekod Fusion v stř úno 15, 2017 12:53 pm

Zaily píše:já zatím sice pořád hraju BDO.. ale čekám až vyjde nová classa v březnu, abych si ji vyzkoušel tak měsíc.. a pak uvidím jestli budu pokračovat nebo se vrátím ke GW2.. Stále je to z hlediska PvP (nepočítám li GW1) asi nejzábavnější hra.. Takže pak se kdyžtak ozvu když do té doby ještě budeš aktivní :D taky jsem to zkoušel jednak prošel datáč a jednak sem tam i teď nedávno PvP a taky se mi líbí jak to zlepšili a přidali i statistiky jako dmg, healing atd..

Jojo, vypadá to, že se PvP trošku zvedlo i co se týče času, co člověk čeká ve frontě.
Fusion
Terrifying Champion
Terrifying Champion

Předchozí

Zpět na Hlavní diskuse