Dojmy po x letech

Vše o GuildWars a GuildWars 2, včetně datadisků.
Dragnor

Dojmy po x letech

Příspěvekod Dragnor » stř lis 01, 2017 12:30 pm

Tož tak už nějaký ten pátek se probírám zase světem Tyrie a musím říct, že se ta hra krásně vytříbila. První datadisk přinesl zajímavé vertikální zóny a s nimi kluzák, příběhová kampaň byla lehce slabší, přišlo mi, jako by ji utnuli hodně zkrátka, ale to jakým způsobem jednotlivé zóny fungují je povedené. Druhý datadisk přinesl rozlehlé vypiplané zóny, epickou příběhovou kampaň a mounty! A právě ono přidání kluzáků a mountů dává charakterům nádhernou svobodu pohybu, která je asi za tím, proč mě to tak chytlo. A bosáci byli taky zajímaví, souboje s nimi byly zábava. No teď jsem si pořídil ty living sezóny, abych si doplnil příběhové díry a vidím to, že se tam budu ještě nějakou dobu toulat. Moc mě potěšily různé nostalgické lokace z první hry, až mě to přimělo si tu hru zase nainstalovat a začít kampaň od začátku i tam :) jediný problém je, že nevím kde na to všechno brát čas, teď když vyšlo i Destiny :D.
Battle.net: Dragnor#2786 Guild Wars 2: Dragnor.8174

Aragiel
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy po x letech

Příspěvekod Aragiel » stř lis 01, 2017 6:12 pm

a nezapomeň ještě na Shadow of War :) + Assassins creed! Prostě není čas! :(
Nicméně Guild Wars 2 mám stále nainstalované + už jsem updatoval na aktuální verzi. Plánuju brzo nakouknout a zjistit co se změnilo.

Zaily

Re: Dojmy po x letech

Příspěvekod Zaily » stř lis 01, 2017 10:26 pm

Mě to GW2 taky hodně baví, ale přesto teď mám taky málo času a tak většinou jen zajdu jednu příběhovou misy a zase pauza den dva.. Ale jako mají to fakt hezké a dobře udělané (jediné co mi vadí, že někteří "minibossové" či championi jsou jen jakoby normální monstra se stonásobkem života.. Ale pak jsou zase jiní bossové, kteří mají zajimavé a zábavné mechaniky, to to trošku vyrovnává :)