Guild Wars 2

MMORPG - která stojí za to hrát
Zaily

Re: Guild Wars 2

Příspěvekod Zaily » čtv srp 02, 2018 6:58 pm

já si tohodlo moc nevšímal.. navíc v datadiscích a dál pak uvidíš jak se přidají nové chary, ty už budou trošku jinde :)

spellshaper

Příspěvekod spellshaper » čtv srp 02, 2018 11:37 pm

Já tam měl několik momentů, kdy jsem si vyloženě říkal: "Proč se tady přede mnou tak plazí?". Nevím už přesně, kdy to bylo, ale všichni se tam chovali, jako bych byl největší borec na světě a to včetně těch co tam byli se mnou nebo udělali to samé (tedy asi někdo z Destinys Edge - jestli jste četli knihu).
Pokud se to později změní a postavení ostatních bude více "vyrovnané", tak budu jedině rád.

Btw: Právě jsem si objednal všechny 3 GW knihy. Edge of Destiny jsem sice už četl, ale bylo to před vydáním GW2 a navíc v angličtině :D

Dragnor

Příspěvekod Dragnor » pát srp 03, 2018 7:14 pm

no ale ty jsi v současné chvíli spolu s Trahearne největší borec světa. Nikomu jinému se nepodařilo sejmout Elder dragona. Destiny edge se pokusili a selhali. Samozřrejmě jsi to dokazál s podporou mnoha, ale Trahearne a ty jste ti hlavní co to vše zařídili.
Battle.net: Dragnor#2786 Guild Wars 2: Dragnor.8174

spellshaper

Příspěvekod spellshaper » pát srp 03, 2018 11:44 pm

Právě to se mi nelíbí, ale když už je to tak podané (napsané), tak by to alespoň nemuseli všichni pořád připomínat :) Myslím, že ani v GW1 nebyl hlavní hrdina takhle otravně super hrdinský. Nevím no, asi nejsem fanda tohoto stylu "vyprávění".

Oni ho DE nezabili?! No je vidět, že se ty knihy budou hodit, už je to dávno. :lol:

EDIT: Tak dneska zase: "Sice nám ta příšera utekla, ale možná je to dobře, protože jste tam s námi nebyl, tak bychom ji určitě neporazili". Tohle je ten typ poznámek, který ilustruje, o čem jsem mluvil...
Jo a znáte někdo Handmaids Tale? Možná i proto ten negativní pohled na slovo "commander".

Dragnor

Příspěvekod Dragnor » sob zář 29, 2018 8:24 pm

Tak jsem konečně dorazil na aktuální konec dějové linky a musím říct, že je to opravdu parádní hra i takhle na solo příběh. Obsahu je tam mraky a to jsem se ani nedotkl toho party obsahu mimo eventy v open world. Jinak Path of Fire + teď poslední sezóna je jeden velký nostalgia trip k původnímu Nightfall a vývojáři na tu kartu prostě umí hrát. No nic, je na čase zahrát i něco jiného. Nechám jim zase chvilku ať s tím pohnou dál a budu zpět :) Ale byla to parádní jízda.
Battle.net: Dragnor#2786 Guild Wars 2: Dragnor.8174