warrior buildy

Sekce určená pro týmové buildy, diskuse o skillech, strategiích k těmto buildům.
Pravidla fóra
Jak používat builder BBCODE se dozvíte zde: http://guild-hall.cz/forum/index.php?f= ... =viewtopic

Re: warrior buildy

Příspěvekod Jasra v stř črc 10, 2013 7:47 pm

Pokud clovek nejede opravdu tanka, tak armor nad 3100 je nevyhodny, protoze se spatne scaluje (jestli si dobre pamatuju, tak ke redukce dmg nad tuhle hodnotu mensi jak 2%/100armor). Za vara je nejefektivnejsi 2800 armor, kde se jeste porad skaluje vysoka redukce, pritom ma war velice slusny utocny staty
Az dojdu domu, tak hodim build, co se mi ted ve wvw libi (predevsim na roam, ale hrat se s tim da i v zergu, pokud clovek pouziva mozek a neni hlavni plechovka)

edit:
http://en.gw2skills.net/editor/?fIAQRBHdxG2InTsbLkxDTkABpQDvijixbJUKsD3IVQMA-jUDBYLDimoAiWGkyAgABO5pIaslRFRjVtATVKoKXKy2bJykD2bQYVGglJA-w
jinak teda jeste obcas beru misto swordu longbow, pokud vim, ze nebudu muset zdrhat :)
Naposledy upravil Jasra dne stř črc 10, 2013 8:16 pm, celkově upraveno 2
No Life [NoLF]
Mrs. Buttercup - warrior
R.I.P. GW2
Jasra
Deadly Champion
Deadly Champion

Guilda: NoLife [NoLF]
Server: Piken Square
GW2 ID: Jasra.3627

Příspěvekod GoRum v stř črc 10, 2013 7:53 pm

Pokud chces brat jen vydrz tak si rovnou muzes vzit full soldier, ale ja hledam vyvazenost (v tom samem smylu se vyjadril i Tb_) a tu ten celestial nema. Hra je postavena tak ze nikdy nemuzu mit všechno coz je dobre. A navíc s healing signetou nerejpej do mne ale do Tb_ ja ji pouzival a tvrdim ze je v poho. A co se tyce toho healing poweru a signety - signeta ma tak mizernej keoficient ze v této souvislosti to nema vubec cenu uvazovat.
Jedine kde se healing power vyplati jsou shauty a aby to mnelo smysl tak si k nim jeste musis vzit ten trait na mensi CD pak je používáš každých 20s coz pri dobrem HP dava heal az za 2500 Hp. Ale zas to bude něco za neco.
Obrázek
GoRum
Terrifying Champion
Terrifying Champion

Guilda: Necro Raiders
Server: Aurora Glade
GW2 ID: GoRum.2906

Příspěvekod tb_ v čtv črc 11, 2013 1:47 pm

nikdo neni neomylnej, proto sem chtel znat nazor i dalsich lidi ...

muj pohled na ten Ogrovo BUILD a obecne Warra ve wvw a specificky v male oragizovane skupine 15-20 lidi
btw muj navrh - full knight BUILD - s poznamkou pokud chcete vic dmg na ukor defense nahrazujete sperky Zerk variantou

Elita - Signet je prima na solo, ale do organozovany grupy je imho ten banner daleko silnejsi a to ne kvuli buffum ale ressovani

Healing skill - nemam rad Healing Signet protoze:
HS) passivka 210 HPS (6300/30s), aktivka 171 HPS/214HPS (5130/6420) (/s traitem na CDR)
Surge) 184/206/238/291 HPS (5540/6180/7140/8740 /30s), +sekundarni mechanika nabijeni adrenalinu
Mending) 234 HPS (7032/30s), +sekundarni mechanika sundani kondic
Vazne nechapu jak muze nekdo hrat Healing Signet ... (chapu lenost, ale jeste sem nevidel jedinej rozumnej argument pro)

atributy
Healing Power) jak uz bylo receno HP pomerne spatne scaluje a je opravdu poznat pouze u healu z shoutu (1.0) pripadne aktivnich efektu heal skillu, zejmena Surge (1.0), ale vzhledem k vyuzitelnosti ostatnich atributu ho hodnotim prakticky nejnize
Cond. Dmg) pokud uvazuju klasickej H/S+WH build, tak imho je pomer dmg z udelenych condici v pomeru k direct dmg prakticky zanedbatelny (rekl bych tak pod 5% - v zavislosti na tom jak dloho travim AA na meci) a tedy zvysovani cond. dmg nema prakticky zadny efekt
Vitality/Thoughness) Vitality neboli max HP imho slouzi pouze jako buffer k vykryvani spiku, pripadne masivnich condici ... masivni condice ve wvw prakticky neexistujou (ve fightech kde je tento build pouzivany)
Naproti tomu Thoughness neboli Armor ovlivnuje mnozstvi obdrzeneho direct dmg coz je majoritni zdroj dmg v takovychto fightech
Jinak receno 24k basse HP z buildu ktery nema ani bod ve Vitality z gearu pouze 300 z Tactics je imho naprosto dostatecne.
Tedy ma priorita atributu power/thougness/crit chance/crit dmg/vitality/heal. power/cond. dmg. co se tyka efektivity.
S tim, ze armor by nemel jit pod 3k, 24k base HP je naprosto dostacujici, crit. chance by se mel pohybovat alespon kolem 40% jinak neni efektivni zvedat crit dmg

Celestial sperky
1% crit dmg odpovida 8,5 atributu (ring)
Celestial ring = (6x43+ 6*8,5) = 258 + 51 = 309 efektivnich atributu
Klasickej Ring = 239 efektivnich atributu

na prvni pohled velice lakave, ale pokud je pro me Heal. power a cond. dmg prakticky nevyuzitelny a vetsi HP prakticky zbytecny (stejne warri umiraj jako posledni) tak pro me celestial sperky predstavuji pouze 180 efektivnich atributu ... tedy z meho pohledu spatna volba
Jinak receno pokud u Celestial sperku nevyuziji vsechny atributy az na jeden uplne na max, tak nejsou efektivni.

na zaver
arja píše:AC? Jak často bojujem proti AC místo proti lidem? Btw, 200 toughness je jen 3% dmg redukce.

rozdil mezi 3,1k a 3,3k armor je 6% redukce dmg ;)

ad Jasra) zajimavej build na roaming, do organizovane skupinky 15-20 by zbytecne zabiral slot necemu uzitecnejsimu, ale na solo urcite zabavny
jen mi tam nesedi ten sigil of Air - po swapu na mec ti 9s nefunguje a po swapu z5 ti vypina Strenght az na 5s ... imho i blbej Force by udelal vic muziky
Obrázek
tb_
Vanquishing Champion
Vanquishing Champion

Guilda: Necro Raiders
GW2 ID: iTB.1428

Příspěvekod Tweety v stř zář 11, 2013 2:55 pm

tb_ píše:warr healing

mluvím pouze o WvW
taky jsem si to jednou počítal a říkal jsem si, že to je k ničemu, na druhou stranu jsem s healing signetem daleko méně chcípal (při bunker buildu)
protože:
- mám -40% condi duration (jídlo) -25% z run, takže se mi u Mending jsou mi ty 3 condice stejně k ničemu
- při dlouhých soubojích nemůže člověk vyběhnout ze souboje, aby se regeneroval, takže všechny škrtnutí, kdy celkově ztratíte 2k života a pak hodíte třeba štít, vyhealuje, vy čekáte, než budete mít větší poškození, já už se healuji
- někdy je situace v háji a já potřebuji utíkat skillama, pokud začnu kouzlit heal, jsem v prdeli, dokopán k smrti
- kolikrát se mi stane, že potřebuji heal a už ho nemám, signet healuje stále, pokud s tím počítám, je to daleko lepší (samo že čísla jsou stejný, mně to ale vyhovuje)

mně to prostě vyhovuje i když čísla mluví proti tomu, nikdy signet nemačkám

btw: teď koukám http://wiki.guildwars2.com/wiki/Healing_Signet má 392, takže za 30 sec to je 11 760
Tweety
Mighty Champion
Mighty Champion

Guilda: Last Calm Zealots

Příspěvekod arja v stř zář 11, 2013 3:46 pm

Oni ten signet boostli někdy před měsícem, teď už je i v HP/s lepší než Surge. Taky mi víc vyhovuje nonstop heal než spike heal. Jinak teď je trochu OP, takže předpokládám, že ho zase někdy (17.9.?) nerfnou.
arja
Terrifying Champion
Terrifying Champion

Guilda: NR
Server: Gandara

Příspěvekod Jasra v sob zář 14, 2013 11:13 pm

v zergu je ten signet fajn. ale treba ja pouzivam porad healing surge. proti thiefum pomaha hodne proti burstu a warriory se signetem si davam k veceri
No Life [NoLF]
Mrs. Buttercup - warrior
R.I.P. GW2
Jasra
Deadly Champion
Deadly Champion

Guilda: NoLife [NoLF]
Server: Piken Square
GW2 ID: Jasra.3627

Příspěvekod Belga v úte kvě 20, 2014 10:34 pm

trošku oživím mrtvý topic :-)

WvW DPS war: BUILD
Piken Square / Belgara [LOA] (retired)
YouTube
RO->WHO->GW2->Ingress
Belga
Champion
Champion

Guilda: [DOOM]
GW2 ID: Belgara.6418

Příspěvekod Aragiel v stř kvě 21, 2014 4:09 pm

pěkné.. pěkné jako vždy
Aragiel
Redaktor Guild-Hall.CZ
Redaktor Guild-Hall.CZ

Guilda: Team of Renegades
Server: Ring of Fire
GW2 ID: Aragiel.6132

Příspěvekod Mickeye v pon kvě 26, 2014 7:01 pm

Paráda Belgo. Ale WAR to není :|
Obrázek
mirem píše:A pretoto nehram hry co maju koniec nech mozu byt ako kolvek dobre.
Mickeye
Terrifying Champion
Terrifying Champion

Guilda: Incognito [INC]
Server: Ring of Fire
GW2 ID: mickeye.4805

Předchozí

Zpět na PvP Buildy (Structured i WvW)