Oddych od Starcraftu

Sekce určená k organizaci reprezentačního Guild-hall.CZ klanu

Re: Oddych od Starcraftu

Příspěvekod RaGeQuitCZ v úte úno 18, 2014 1:49 pm

:(, v tu dobu jsem se absolutně bál vůbec hrat nějaky 1v1 :D , byl jsem takovej lamaček co si hral Customky s ostatníma lamkama jako bylo Discord IV 2v2 ^^
RaGeQuitCZ
Mighty Champion
Mighty Champion

Příspěvekod deacon v stř úno 26, 2014 2:38 pm

deacon píše:Ehm... protože MM zas a opět funguje jak nemá...

Proto v budoucnu nečekejte, že budu na TS nebo přítomen něčemu jinému, než výjimečnému ladderu.

A pokud se ladder nesrovná, tak uninstal...

http://www.youtube.com/watch?v=GP7dxgUOpuM

Hele, dal jsem tomu dost času(3 týdny). Takže je na čase si přiznat, že ta hra mě sice baví jako taková, ale fakt nemám chuť ji zapínat, což značí, že je něco velmi špatně. A ten problém se už táhne skoro víc jak 1/4 roku...

Na jednu stranu ji částečně nahradilo Might and Magic X, jenže... i dřív se objevily hry, které tu hru nárazově nahradily a přesto jsem ladder hrával dost často(např. Tomb Raider, XCOM:EU). Dnes tomu tak není.

Za ty skoro 4 roky co to hraju, tak je to poprvé, co je hra ve fázi, kdy se musím přemlouvat ke hraní(že se nepřemlouvám a nehraju je věc druhá :D).

Ánžto nadcházející patch mě nenaplňuje optimizmem(hlavně proto, že i profíci s tím měli problémy a já nechci další hry proti taktikám jako mass mines), tak se mnou do budoucna nepočítejte v žádném turnaji, tréninku, čímkoliv.

Jestli se objevím online, nemám problém si zahrát nějaký BOx trénink s někým(nebo týmovky(myšleno XvX; X > 1), nebo něco), ale celkově to vidím spíš tak, že SC2 bude nahrazeno něčím, u čeho nemám chuť vyvraždit půl tvůrčího týmu... S největší pravděpodobností nevím, asi SW:TOR, a občasný unranked play. Also znovu obnovím týmové hraní, protože chci medičku :o)

Ano, uninstall asi nebude, protože mám místa na disku tolik, že mě víc štve stahování hry samotné než její udržování na disku, nakonec, třeba se to časem zlepší.

TLDR verze - GL HF, já na to nemám nervy.
inactive profile... from time to time active in Offtopic section
deacon
Conquering Champion
Conquering Champion

Server: Ring of Fire
GW2 ID: deacon frost.6950

Příspěvekod Aragiel v stř úno 26, 2014 6:16 pm

znamená to tedy že tě máme v týmu nahradit?
Aragiel
Redaktor Guild-Hall.CZ
Redaktor Guild-Hall.CZ

Guilda: Team of Renegades
GW2 ID: Aragiel.6132

Příspěvekod RaGeQuitCZ v sob bře 01, 2014 1:58 pm

Pamatujete se ještě na Pištu ?? Dneska Okolo 14-15 hodiny se objevil na Diablu :D a protože ho mam přes Real ID tak jsem mu napsal : Prej se vratí až se mu bude chtít - Jakmile jsem mu pověděl o Nerfu MC a Blinku cooldownu tak povída že 1-2 tydny možna dřív že se zase objeví na SC :)
RaGeQuitCZ
Mighty Champion
Mighty Champion

Příspěvekod deacon v sob bře 01, 2014 10:20 pm

Aragiel píše:znamená to tedy že tě máme v týmu nahradit?

V nejbližší době(cca 3 měsíce) fakt neplánuji být nějak víc aktivní v SC2. To, že mě nedávno chytli na TS a já zrovna dojídal večeři u streamu byla víc známka štěstí než čeho jiného :-) Aktuálně to spíš naráží na můj volný čas, kdy SC2 sebere nejmíň času, proto jsem tam docela často. Ono připojit se v 7 na SW:TOR, tak se nestihnu navečeřet ani jít včas spát, bohužel :(

Takže odpověď je:

Ano, nijak mi to vadit nebude :-)
inactive profile... from time to time active in Offtopic section
deacon
Conquering Champion
Conquering Champion

GW2 ID: deacon frost.6950

Příspěvekod RichaRduss v ned bře 02, 2014 12:07 am

Ale ked prides za 3 mesiace naspet alebo aj za pol roka, tak by sme ta mohli zobrat naspak do teamu :D ;)
RichaRduss
Mighty Champion
Mighty Champion

Příspěvekod Aragiel v ned bře 02, 2014 6:06 am

deacon píše:
Aragiel píše:znamená to tedy že tě máme v týmu nahradit?

V nejbližší době(cca 3 měsíce) fakt neplánuji být nějak víc aktivní v SC2. To, že mě nedávno chytli na TS a já zrovna dojídal večeři u streamu byla víc známka štěstí než čeho jiného :-) Aktuálně to spíš naráží na můj volný čas, kdy SC2 sebere nejmíň času, proto jsem tam docela často. Ono připojit se v 7 na SW:TOR, tak se nestihnu navečeřet ani jít včas spát, bohužel :(

Takže odpověď je:

Ano, nijak mi to vadit nebude :-)

Ok pořád tě mám ve friendlistu takže kdyby něco dej vědět. A zatím hold budem o jednoho méně..
Aragiel
Redaktor Guild-Hall.CZ
Redaktor Guild-Hall.CZ

Guilda: Team of Renegades
GW2 ID: Aragiel.6132

Příspěvekod Dragnor v pon lis 24, 2014 7:54 pm

Do konce tohoto skvělého map poolu ode mě neočekávejte nijak zázračnou aktivitu. Neshledávám většinu her, které hraju zábavnými, a to ať už vyhrávám, nebo prohrávám. Turnajů odehrávajících se na "normálních" mapách se rád zúčastním, stejně tak si s vámi zahraju, ale jinak gg
Dragnor
Redaktor Guild-Hall.CZ
Redaktor Guild-Hall.CZ

Předchozí

Zpět na Guild-Hall.CZ Starcraft 2 klan